Jump to content
Guest nikicar

Спирачни дискове и накладки за ...

Recommended Posts

Guest nikicar

Имам в наличност спирачни дискове и накладки на Ashika за много модели Хонди .За цени и повече инфо пишете на adventurecarbg@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

добре де - с кви накладки теа да карам с твойте дискове? :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Ами естествено с хубави !!! С каквито ти харесва или ти е изгодно ,няма някакво точно правило от гледна точка на марка .Ако искаш си купи Ashika а ако искаш някаква друга марка .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

за лятото ще си поръчам комплект предни за ЕД2 и задни за Кончерто - дискови, но не му знам шасито :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doof

imash li za hona civic 1.5 16v predni diskove i ako imash kolko pari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Имаш лично съобщение и ми пиши за да ти дам цените.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

За 5-та.Продават се оригинални перфектни за 100 кинта.Васко 0897930832.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Цената за предните дискове за Honda Civic EG , Coupe D15-B2 - 1,5 16V , от 02.1992 - 12.1995 г , с диам. 240 х 21 мм дебелина , вентилирани = 95 лв / комплекта . Предни накладки = 40 лв .На Ashika - японски са . Тино , а и други момчета от форума са си взимали от мене , може да питаш дали са доволни .Може да ми се обадиш и на 0888/613-018 Ники.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dgy

трябва да сменям предните си дискове на Хонда Сивик 96 витек. Тук ме наплашиха с едни цени ум да ти зайди - 160 лева бройката. Ти можеш ли да помогнеш с нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Дай ми малко повече данни за колата си като кубатура,номера на мотора и тогава ще ти дам точните цени .Спрямо данните които си ми дал до този момент цените спрямо тези данни са :-предни вентилирани спирачни дискове с размери 262x21mm. са на цена 86лв./к-та т.е. двата .-предни вентилирани спирачни дискове с размери 260x23mm. са на цена 100лв. к-та. т.е. двата диска.Имам ги в наличност в магазина японски са на Ashika много са хубави и никой до сега не ми се е оплакал от тях и както сам виждаш са на перфектна цена.Когато уточня какви са твоите ще ти дам категоричната цена тази която ти дадох е за конкретен модел и съотвтните размери и мога да ти ги изпратя по Спиди с наложен платеж за един ден могат да са при теб.Ако имаш въпроси ще ти дам телефони за връзка с мен 0888/613-018 , 052/300-810 Ники.Цените са горе долу такива (като горепосочените в този порядък 86лв. - 100лв. к-та.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivan_j

nikicar, с ashika накладките, които купих от теб и двамата монтирахме едвам слязох от Узана. На последните няколко завоя само задните(най-евтиното свирещо менте от www.kanex.bg) държаха, предните бяха прегряли и пушеха здраво.Слизах на сняг и съответно спирах предимно с двигател.Кой друг е пробвал тези накладки и какви са му впечатленията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IvoSi
Отговорено (Редактирано)

Имам в наличност спирачни дискове и накладки на Ashika за много модели Хонди .За цени и повече инфо пишете на adventurecarbg@abv.bg

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей колега!

Колко струват предните и задните спирачните дискове и накладките за тях, за Хонда Сивик хечбег, модел 97 година?

Редактирано от IvoSi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Furious

Колега трябват ми предни вентилирани спирачни дискове за Акорд 6 ген, Мотора е F20B6 ако има значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

на мен ми трябва комплект съеденител за CRX2gen.- D16A8 кажи ми какви ги имаш,кои са за предпочитане и разбирасе цена.благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...