Jump to content
EmZvr

Проблем с палене

Recommended Posts

Здравейте, имах проблеми при паленето. Случиха се два пъти. И двата пъти проблема беше един й същ давам на контакт и бензиновата помпа не се чуваше. Видях бушоните наред бяха и знанията ми свършват до тук :) Чаках да се освободи един майстор два дни и някак си колата сама се оправи. 2 седмици карах без проблеми и днес пак стана същото няма палене. И проблема се оказа много интересен... Понеже съм разглобил цялото табло копчетия и т.н., за да сменям лампи и бях взел всичките копчета с мен, за да им се сменят крушките. Оказа се, че ако се махне копчето за аварийните бензиновата помпа не се включва, което е пълна глупост. Това значи, че ако се съсипе това копче оставам на пътя... И сега има два варианта: При всички Хонди да си е така или когато са ми връзвали алармата да не са я вързали като хората. Някои може ли да пробва да си махне копчето за аварийните да вида така ли си е при хондите или алармата е проблема ?

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сигурност не е от копчето.Та аз карах 2 месеца без табло почти и нямаше никви ядове.Ако не е алармата е бушон провери ги добре.Може да не е изгорял и пак да мизерува.Същия проблем прави и буксата на делкото ако не контактува добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...