Jump to content
Guest surr3a1

KONI Sport yellow

Recommended Posts

Guest surr3a1

Здрасти на сички!След 3 месеца чакане и 1000 псувни ми пристигнаха амортисьорите...Жълто КОНИ Спорт... регулируемо на височина и твърдост...Фирмата за амортисьорите е РУДИ96... но не го правете... не комуникирайте с тея боклуци ако не е наложително... аз си отрових живота...Но какво направих ... ми блъснах колата :offtopic:... 3 месеца имах кола с наебани амортисьори... а сега имам амортисьори с наебана кола... Няма справедливост в тоя живот :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Кофти постановка :blink: ..много ли я дергоса бе човек... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Здрасти на сички!

 

След 3 месеца чакане и 1000 псувни ми пристигнаха амортисьорите...

 

Жълто КОНИ Спорт... регулируемо на височина и твърдост...

 

Фирмата за амортисьорите е РУДИ96... но не го правете... не комуникирайте с тея боклуци ако не е наложително... аз си отрових живота...

 

Но какво направих ... ми блъснах колата :blink:...

 

3 месеца имах кола с наебани амортисьори... а сега имам амортисьори с наебана кола...

 

Няма справедливост в тоя живот :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

леле батко :) искрено те съжалявам ;) дано неса голями пораженята :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

много гадна работа...знам как е ...и най искрено ти съчувствам :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

кофти пич - дано не е нищо сериозноиначе руди си ги знаем, ама пък за някои неща няма избор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PIXIE

Кофти,пич,наприятна случка. Да те питам все пак за каква пара взе Кони-то,защото и аз съм с такова от 2-3 месеца,страшни са.аз платих за тях 320-330 лв.не помня вече.дано да оправиш скоро машината и да се радваш на новата возия:blink::offtopic:Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Ми предна броня, фарове, радиатор, мигач ляв, капак преден... това е горе долу... има оправяне... ама колко време ще отнеме незнам...Ударих се в теглича на една лада на Румънското оняден... супер хлъзгаво беше...В момента е в сервиза да я правят... тъпо...Конито излезна 700лв :blink: за който е мераклия... да го откажа :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Съболезнования за случката колега,трябва да се внимава времето е доста хлъзгаво в предвид сезона.Руди не е лоша фирма все пак.Чакал си толкова защото си хванал коледните празници.И не си чакал 3 месеца съм сигурен.От началото на декември не е имало доставка от Холандия заради празниците.Твойте амортесьори са пристигнали с Януарската доставка.Всеки месец има доставка на амортесьори.Не са персонални доставките само за определен клиент а са регулярни месец за месец.А и на тая цена не виждам какви други можеш да си купиш с това качество и с тия функции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

преди няколко години и аз имах там инцедент в теглич но на джип и бях със XR3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Лошо,лошо,но надявам се всичко ще се оправи!Най ми е гадно такива теми като чета.Като скожиш Конито,кажи как е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Penalty

Лошо,лошо,но надявам се всичко ще се оправи!Най ми е гадно такива теми като чета...

Не пич, най-гадно е като някой друг пусне тема вместо surr3a1 примерно и напише нещо от сорта - "Знаете ли, вчера surr3a1 се ударил жестоко на румънското посолство в някаква Лада, той сега е..."

А това, неприятно е да, но все пак е купчина ламарина, важни са хората.

Така, че нещата имат и хубава страна :offtopic:

 

П.П.

Това Руди95 да не е един склад в посока Герман?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Ми предна броня, фарове, радиатор, мигач ляв, капак преден... това е горе долу... има оправяне... ама колко време ще отнеме незнам...

 

Ударих се в теглича на една лада на Румънското оняден... супер хлъзгаво беше...

 

В момента е в сервиза да я правят... тъпо...

 

Конито излезна 700лв :blink: за който е мераклия... да го откажа :offtopic:

<{POST_SNAPBACK}>

А 700лв. за колко амортисьора става дума ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Здравейте пак...за 3те месеца... то4но толкова са... от Ноември съм ги поръчал... не преувели4авам...отначало чаках около месец и тея ми казаха, че за моята кола КОНИ НЕ правели амортисьори въобще:offtopic:700лв за 4 броя... 2 предни и 2 задни8041-1152 - предни8041-1153 - задниРуди са в с.Лозен някъде..Мерси за съболезнованията... ама... умирам от студ сутрин за работа :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Penalty

Руди са в  с.Лозен някъде..

Да, да... сетих се. Моя грешка, Лозен е, не Герман :-)И въпросния Руди го познавам от години... едно време хората бяха доволни от него ама времената се менят явно.Дано си направиш бързо хондичката, че да се возиш на топло (макар, че с тия температури топло няма, моята няма време да загрее :offtopic: ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Ми предна броня, фарове, радиатор, мигач ляв, капак преден... това е горе долу... има оправяне... ама колко време ще отнеме незнам...

 

Ударих се в теглича на една лада на Румънското оняден... супер хлъзгаво беше...

 

В момента е в сервиза да я правят... тъпо...

 

Конито излезна 700лв :blink: за който е мераклия... да го откажа :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

е:offtopic:си теглича и 2та фара да счупи! много са гадни тея тегличи влизат като нож в колата! дано няма поражения по гредите и роговете.

 

и времето е ужасно и това дето пръскат улиците с него ги прави супер хлъзгави не знам какво е, уж някаква нова химия да не ръждясват колите от него - ама на жълтите павета не мога на 3та да тръгна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Пак по вашите улици нещо пръскат....а тука даже и снега не махат само на 2-3 главни улици....иначе е пързалка навсякаде...и аз одеве щях да изгоря ..... :censored:......иии колега surr3a1 щом са ти казали че затвойта нема Koni за мойта и да се разпоря да търся нема да намера :(:);) ???????

Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

... това дето пръскат улиците с него ги прави супер хлъзгави ....ама на жълтите павета не мога на 3та да тръгна!

абе я недей да лъжеш ! тръгна си като пич , че и с акорда ми закачен отзад :-))а относно амортисьорите- тази цена си е направо чудесна за регулируем амортисьор , че и с койл овър ! Иди във фулда да видиш как само два задни К&Н са ти 1000 кинта почти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

е;)си теглича и 2та фара да счупи! много са гадни тея тегличи влизат като нож в колата!

E да, но от друга страна един теглич ти пази колата от удари отзад, сигурен съм че на другия пич му няма нищо. Така с един приятел ни бяха хакнала много здраво отзад на един светофар и аз буквално щях да целуна таблото(седях на навигаторската седалка), та след това онзи пич дава назад да разкачиме колите и цялата предница му падна тъй като беше се хванала за теглича, номера буквално се беше увил на осморка около него, изобщо трагедия, а на нас ни нямаше нищо. В смисъл колега много неприятно че си я ударил точно сега, но в случай като този няма на кой друг да се сърдиш. Оправяй я по-бързо и после дано не случиш пак на такъв лош късмет! До следващата месечна среща дано да си я понаправил, а и щом двигателят е цял, другото е само ламарина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

пази ти бронята и ламарините. но как подават гредите не е истина! един познат го бутна леко една джипка на светофар - нищо му няма, фаровете и бронята здрави, но задните калници се бяха набръчкали като стара баба. после така и не му я разпънаха като хората

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

пази ти бронята и ламарините. но как подават гредите не е истина! един познат го бутна леко една джипка на светофар - нищо му няма, фаровете и бронята здрави, но задните калници се бяха набръчкали като стара баба. после така и не му я разпънаха като хората

<{POST_SNAPBACK}>

:hondarulez:

Не знам, аз на предишната ми кола си имах теглич и зимата с изпотени прозорци не се притеснявах да карам назад :P , а също някой като не си държи спирачките и леко да ме чукне му правих дупка в номера, а сега на тази като нямам, по-малко от месец след като я взех и вече ми смъкнаха отзад боята. Като цяло теглича си е важна екстра и май повече помага! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...