Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, специалисти. От известно време имам проблем с ABS -а. Карам около 20-30 км. и ми светва чек лампата му.Когато изключа двигателя и запаля отново всичко се оправя до следващите 20-30 км, когато отново светва. Това е от известно време, а сега от миналата седмица ми светва и check engine лампата. Тя пък светва като запаля двигателя и си остава светната. Аз съм на газ и като обърна на газ изгася. Четох по форумите. Направих всичко както сте го описали и ми даде код на грешка за АБС - 13 демек "High pressure leak (possibly modulator)".Молбата ми към вас е за съвет какво да правя от тук насетне.Благодаря предварително.П.С. колата ми е Honda Civic d15z3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Губиш ли спирачна течност ?П.П. Ако е 1-3, първото е основен код, второто е нещо към основния...Някъде намирах такова ръководство за оправяне на проблеми с първото - ще погледна пак... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не губя спирачна течност. Премерих абс-датчиците, дават около 750 Ом. Рестартирал съм АБС-модула и ЕКУ-то. Проверих с прибор ламбда сондата, изглежда читава. За грешката- дава ми един кратък импулс, пауза, три кратки импулса и голяма пауза след което се повтаря пак същото. Това е АБС лампата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...