Jump to content
Crx™

Един Много голям човек

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Тогава гледах състезанието и направо ..... Гадна работа ама никой не е застрахован :) Много големи хора си заминаха ама всички сме тръгнали на там , въпроса е кога ще стигнеш.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това маи е част от живота на всеки ...имам в предвид това състезание :) а сега като чета тази статия и направо ме побиват тръпки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гледах състезанието, в което загина Аертон Сена, колкото пъти се сетя за това, толкова пъти се разтрепервам....Страхотен състезател, гонеше победата до последно, сега няма толкова навити във формула 1.Участва дейно в създаването и настройките на NSX, и според много специалисти и инженери, без негово участие, колата е нямало да се получи толкова добра, Мир на праха му!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той загина на 1 май 1994 на състезанието,а на 30 април 1994 на пробите на същата писта загина Роланд Ратзенбергер.Спомняте ли си го този моментСписък на загиналите във Ф1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично няма по-голям пилот и човек във Формула 1! Аз също гледах състезанието и предчувствах какво се е случило.ПОЧИВАЙ В МИР АЕРТОН! ТИ ЩЕ СИ ВИНАГИ В СЪРЦАТА НИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям Човек, пилот и приятел. Феноменална личност във всяко отношение. За съжаление, добрите хора ни напскат прекалено рано :thumbs1: Състезанието и аз го гледах, а чyвството което изпитах по време на състезанието и дълго след това, не може да бъде описано. Слyчката остави доста траен спомен в мен дни наред, а след това всеки път като се сетя за този момент или чета подобна статия, направо настръхвам. В днешно време нещата са различни и такива Хора и Спортисти вече няма! На нас ни остава само да си спомняме за тези, оставили следа преди нас!Аертон ще е винаги в нас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги,нищо лично ,ама като ви чета отговорите...тогава сте били на 8,9 и 10 години,каво сте разбирали от тези спортове.Аз просто сравнявам с моя син който е горе долу на тази възраст.Не се засягайте,както казах нищо лично :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти не се засягай ама от предишните поколения и сега разлика Балкан ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
heart_of_sennaПо постъпките му ще го познаете.R.I.P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон пред паметта му !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...