Jump to content
rEsPeCtiVe

Някои знае ли къде се намира...?

Recommended Posts

Колеги интересува ме къде влиза кабела за "бибитката" :offtopic: от коша на двигателя вътре в купето към волана,че ми е откачена и няма никакъв кабел,пък е кофти без клаксон!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ли измисли днеска в бар влади :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ли измисли днеска в бар влади :)

А ве ти си навсякъде :D мне просто пих кафе че тъкмо бях станал и бях кат мумия :D Някои да сподели нещо по въпроса? :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като отвориш капака, от дясно закрепено на калника стой едно реле.И аз бях така, то дава верига и на още няква букса (тя се намира над дясната клема на акумулатора)но така и не разбрах за кво е тая букса, защото при мен липсваше това което се захранва с нея.Просто си вързах кабела да не минава през релето а директно да захранва клаксона. :offtopic: Зимаш мултицета и един приятел да натиска клаксона и почваш да мериш на кой кабел от релето идват 12 волта като се натисне бибитката и го връзваш кък клаксона.Той си зима нула от болта с който е хванат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси брато,утре ще я вържа бибитката че не се понася..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така доиде момента когато тръгнах да правя въпросния клаксон,понеже колегата Тончев ме опъти какво да правя при мен нещата седят по съвсем друг начин! Колата е била с д16з6,в момента е с д15б2 и всичката инсталация е буквално сменена! Намерих два кабела близо до самата бибитка но по тях няма нищо! От къде да започна... търсих бушон но явно няма за клаксона! Даите съвет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...