Jump to content
1van

гуми

Recommended Posts

здравейте колеги!предлагат ми изгодно гуми Пирели П400,но нямам никакви наблюдения над тях!прочетох в един форум,че са доста твърди.Някой карал ли е с такива или да има наблюдения над тях?Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за P400Aquamile , много добра гума за кола на 14'' с височина 60/65/70 , и мощност до към 120 к.с. и не много тежък автомобил , с една дума среден клас . Добро поведение на сух и мокър асфалт , добра износоустойчивост .Общо взето всичко зависи от автомобила и стила на каране . За едни и същи гуми съм чувал коренно противоположни мнения , ама то и задкормилните устройства са много различни , така че...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги!предлагат ми изгодно гуми Пирели П400,но нямам никакви наблюдения над тях!прочетох в един форум,че са доста твърди.Някой карал ли е с такива или да има наблюдения над тях?Благодаря!

Гледай кога са произведени :D4 числадават година+седмица на пройзводство !!Трябва да са нови !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за P400Aquamile , много добра гума за кола на 14'' с височина 60/65/70 , и мощност до към 120 к.с. и не много тежък автомобил , с една дума среден клас . Добро поведение на сух и мокър асфалт , добра износоустойчивост .Общо взето всичко зависи от автомобила и стила на каране . За едни и същи гуми съм чувал коренно противоположни мнения , ама то и задкормилните устройства са много различни , така че...

4-те цифри(не числа) са всъщност първо седмицата и после годината на производство,не обратното.това форума на Фози ли е вече,че гледам не си подминал тема в която да не изкажеш компетентно мнение?у вас ли си си,какво става?тамън ще натрупаш 50-те поста да си продадеш боклуците и ще те изхвърлят от форума.да знаеш,така не се прави :D Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...