Jump to content
FROSTY

Дупкоден - да изгоним злите дупки

Recommended Posts

На 11 март (четвъртък) от 10 часа Дупка.нет организира протест пред Столичен общински съвет срещу лошото състояние на пътищата в София. Протеста е под надслов „Дупкоден – да изгоним злите дупки”. С помощта на кукери и заклинания ще развалим злата магия която троши пътищата ни, прахoсва парите ни от данъци и такси и разбива колите ни. Нека всеки който дойде да носи части от потрошения си от дупки автомобил които да оставим пред Столичния общински съвет. Носете си също всякави уреди за вдигане на шум. Нека бъдем солидарни с гражданите на Варна, нека всички се вдигнем поне веднъж заедно за една кауза. Призоваваме и хората от другите градове в страната да излязат на този ден пред кметствата в техните градове и да покажат недоволството си от положението на пътната мрежа и инфраструктура в България.

dupka.net

 

Всеки от нас страда всеки ден от мизерното състояние на пътищата.

Нека се включим и ние в този протест!

И едно предложение от мен - да се съберем в 9,00 - 9,30 и да направим колона в локалното на "Цариградско шосе" след 4-ти километър и така да отидем до Столична община!

ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ!

 

Ако може модераторите да закачат темата горе :tooth:

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми е чудно колко века ще минат преди да ни се оправят "черните европейски пътища",но така става като играе здраво корупцията.Аз откакто се помня хубав напълно преасфалтиран път не съм виждал :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...