Jump to content
civic 1.4 is

Civic 1.4 Is

Recommended Posts

Здравейте отновоКупих Honda Civic 1.4 is 90к.с.1999г.Сега ми предстои смяна на мсала,филтри,ремъци и ролки.Бихте ли ме посъветвали какво масло и каква марка да избера и също така и за другите консумативи.Ще се радвам да получа полезна информация и за други неща свързани с този автомобил.Благодаря Ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито колега.Оправи си профила, че на него все още караш VW :)А както първата ти тема за мнението, използвай търсачката. Има сигурно десетки теми по този въпрос. На всичките ти въпроси е отговорено многократно, просто ползвай търсачката и почети малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито колега, попълни си профила, а за въпросите ти, най - добре ползвай търсачката, има отговори, повече отколкото се сещаш!п.п. колегата ме е изпреварил! :)

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба!Относно масло(най-прясната тема :blush: ) http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45495Относно ремъци, ролки, филтри и т.н.(дори масло)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40389И както казаха колегите преди мен - ползвай търсачката и напиши от къде си в профила,за да могат да те упътват колегите без да те питат всеки път от къде си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравш да пуснеш 1-2 снимки на новата придобивка.Добре дошъл в клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито КолегаСъс здраве да си я караш, и много безаварийни километри :tooth:Филтрите може да са всякакви, които стават за модела, а маслото Синтетично или Полусинтетично 10W40.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...