Jump to content
SH3M37A

3-ти март!

Recommended Posts

П.П. Знаете ли, че на 3 март (на НАЦИОНАЛНИЯ ни празник) НАЦИОНАЛНИЯТ ни исторически музей... НЕ работи!!? Не просто тази година не работи - всяка година не работи...Честит празник, но май всичката ни работа вече е такава, само музея да беше........Времето за гордост и чест е отминало, сега на мода са едни други "добродетели", как да се чувстваш горд в помията, в буквален и преносен смисъл?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен братя и сестри Българи  :confused: п.п: Тук е много по приятно от една друга темна  :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви ти ценности и добродетели, вижте Нова ТВ какъв сериал излъчва точно в деня на националния ни празник /да го бяха спестили поне днес/, вероятно показвайки "патриотизма" и "традициите" на българина !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен Българи :huh: пп.Концерта по БТВ на Слави Трифонов беше страхотен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що за идиот трябва да си, че да пуснеш на 3-ти март в най-гледаното време от 8:00 турски сериал!? Говоря за Нова ТВ.Направо ми се сви корема като го видях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много голям идиот трябва да го направи.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що за идиот трябва да си, че да пуснеш на 3-ти март в най-гледаното време от 8:00 турски сериал!? Говоря за Нова ТВ.

Направо ми се сви корема като го видях

За мен не е проблем, че е ТУРСКИ сериал... проблемът е, че е СЕРИАЛ... а не нещо свързано с датата и националния празник :D . И колумбийски да беше - пак същата простотия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...