Jump to content
tazzz

Колко тежи кормилна рейка на Accord?

Recommended Posts

Става дума за Accord Coupe US Model 1994, CD9. Рейката е хидравлична. Дали някой има идея за приблизителното тегло на рейката? Само рейката, без кормилния прът и накрайниците. Понеже съм поръчал такава от USA през фирма, а те както знаете изчисляват доставката на килограм :oP.S-> Модела е доста рядък, така че приeмам инфо и за теглото на други рейки от Accord или Prelude (май са еднакви).

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей никой не знае, не се чупят тия Хонди и това си е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли да ти измеря теглото на рейка от друга марка?Има едно сервизче до нас и днеска подмятаха няква рейка от Рено Еспейс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може, за да имам някакво сравнение. Рових но не намерих инфо в други сайтове. На Civic/CRX примерно я дават 25-35 LBS (10-15 кг) без накрайниците. На Espace 100% ще е по-тежка, та мисля, че на Accord ще е някъде по средата :confused: Примерно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих преди малко, за късмет бяха там още.Та рейката от еспейса са я сложили и я няма...Имат едно малко складче там и в тъмотията(няма лампа) на фенерчета намерихме 3 рейки.Резултата е 7кг, 7кг, 12кг.Съотетно са от Рено Клио, Пежо 205, Ауди А4.Незнам дали ще ти помогне това ама други рейки нямаше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Супер е ориентирах се. То е ясно, че едва ли някой ще каже с точност до 1 грам :confused: Мерси много за помощта и отзивчивостта (напоследък ни липсват такива работи във форума)!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...