Jump to content
Guest Demon

Honda Civic 1500HP

Recommended Posts

Guest Demon

Колеги, няма такъв автомобил, тези хора са изруди! :bow::D

Преди време писа във форума за този звяр. Това е Honda Civic с двигател от Honda NSX 3.2 V6, турбиниран и много наточен от популярната тунинг фирма AEM. За мен тези пичове от AEM не са чували за хуманен тунинг :D всички техни тунинговани Хонди, са просто чудовища! Чудя се, защо ли точно Хонда държи най-добрите им постижения? :D

Фенове, ето двете филмчета които ви обещах:

 

Honda Civic 1500HP - 6.9 sec for quarter mile.wmv

Honda Civic 1500HP - 7.08 sec for quarter mile.wmv

 

п.п. Ако изполвате Mozilla Firefox Browser, натиснете с десния бутон върху линковете и изберете от менюто: "Save Link As...".

 

:bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:bow: ся как да се кача на моята слабушка? :bow: ти си садист!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho
:bow::bow: ебати истребителя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

Това чудо на мене ли така ми се струва, но май тръгва директно от 100, да не е вързано случайно с катапулт някъде... е*аси ускорението! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Това чудо на мене ли така ми се струва, но май тръгва директно от 100, да не е вързано случайно с катапулт някъде... е*аси ускорението! :dry:

<{POST_SNAPBACK}>

Айде взимай турбото да разберем катапулт ли е или така си тръгва? :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triegger
;);););) АМА ТО И ИСТРЕБИТЕЛ НЕ ВДИГА 320КМ ЗА 6,9 сек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

0-100км/ч ;) това е ускорението на изтребител Ф18 на пълна тяга при излитане от самолетоносач. Егати паура ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

0-100км/ч ;) това е ускорението на изтребител Ф18 на пълна тяга при излитане от самолетоносач. Егати паура ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Е да ама има реактивен двигател, докато това е с двг на хонда!) Извода е че хонда като нищо могат пуснат и серия изтребители и пак ще са хит на пазара! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

от 2-3г вече си имат и самолет собствена разработка и производство, с което се превърнаха в единствената фирма, разработила и произвеждаща самолет само със собствени сили и потенциал ;) В какво ли не са единствени и уникални се чудя ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Нали знаете поговорката : С две дини под една мишница не може ;) , но чух и друга и Хонда го доказват вече много години , че и с три дини може , но полека ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

0-100км/ч ;) това е ускорението на изтребител Ф18 на пълна тяга при излитане от самолетоносач. Егати паура ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Мдам и като на Формула 1, само да не забравяме че изтребителите си имат голееми двигатели, че и катапулт за доускоряване ... ама все пак те са по 15-20 тона ... а тази машинка е доста под тон ... ;) Така или иначе - велика е! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

За мен факта, че това трепе най-бързите пистови мотори по света и чупи рекорди е достатъчен, да оставим изтребителите да си летят на спокойствие ;) п.п. Относно до двигателите на Хонда, четох че Хонда са произвеждали двигатели и за подводници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Тъкмо преди малко се натъкнах на този материал АЕМ: Stephan Papadakis и се опулих на фактите. Аз мислех, че само Ford Sierra и WV Golf шашкат хората, а нашите хондички направо са ги подлудили :shutup:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

да, за момента в БГ е такова положението :) Но хонда много често изпъкват със зверски мощности за обемите с които разполагат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stayllisimo

За тоя сивик ли иде реч?

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest R1cerBoy

То това е funny car и няма нищо общо със сивик, освен че пластмасите му приличат на сивик ... двигателя си е от нсх, шасито е ръчна изработка, както и рол кейджа .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

То това е funny car и няма нищо общо със сивик, освен че пластмасите му приличат на сивик ... двигателя си е от нсх, шасито е ръчна изработка, както и рол кейджа .......

<{POST_SNAPBACK}>

Но цялата кола като гледам има общо с Хонда :D Идеята е не да покажем сериен автомобил, а на какво натоварване е спобен да издържи един такъв двигател!

След такъв силен тунинг няма автомобил, който да е останал сериен......това е логично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

п.п. Относно до двигателите на Хонда, четох че Хонда са произвеждали двигатели и за подводници!

Онзи ден видях HONDA електрически генератор :D (на живо) голям шок беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Ха здрасти и от мене като каза генератор Хонда аз пък работих онзи ден със вибро маса Хонда ако някой не знае ко е тва чудо/ машина която подскача и вибрира и така набива материала над които минава/ голям майтап не се удържа опъвам аз на зад то бяга на пред абе Хонда ко да ви кажа мжду другото в Кипър какви огромни двг-та видях на Хонда нее истина и те бяха познаите за МОТОРНИЦИ аз съм 178 см Двг-Хонда беше по висок от мене и това е в един магазин в Лимасол само за такива двг-та на Хонда и нищо друго:rolleyes:))

Редактирано от M_TYPE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...