Jump to content
Essential

Изработка на гарнитури

Recommended Posts

Здравейте колеги, къде в София могат да ми изрежат гарнитури или от какъв материал их могъл сам да си изрежа ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако уточниш за каква гарнитура става въпрос, някой може да ти отговори. Гарнитура за глава, например, надали ще си направиш успешно, сам. Иначе, подходящи материали, според приложението, могат да са клингерит или дори пресован/ или не картон и др.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми гарнитура за фланеца на турбо колектор както и гарнитура за даун пайпа също ще ми трябва и една гарнитура за фланеца на студената част на турбината.

Редактирано от Essential

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кингирит е твоят материал, дълго време няма да имаш проблеми с него :)

Редактирано от Mi7koN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клингирита как се спрявя при високи температури ? Ще седи на фланеца на топлата част на колектора и на даун пайпа ??!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли ми дал разбираем еквивален на думата ДАУН ПАЙП???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли ми дал разбираем еквивален на думата ДАУН ПАЙП???

ms_ auto съм но пиша от потребителското име на синът ми ЗАЩОТО моят преносим компютър остана на работното ми място с пароли мароли и т.н. и не мога да влезна с моето потребителско име и СЕ ИЗВИНЧВАМ ЗА КОЕТО но понеже питаш... редно е да ти отговоря...

 

;););) Много е лесно така... искаш да минеш по пътя на най-малкото съпротивление... ;):D:P

Не е готино така ПИЧ... ;)

 

Препроръчвам ти да се запознаеш отблизо с кой да е учебник по ДВГ (Двигатели с вътрешно горене) или ТКА (Теория и кострукция на автомобила) и там със сигурност ще намериш еквивален на думата "ДАУН ПАЙП" НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК:ph34r:

Ако не го намериш и там... има Английско - Български речник...

 

Всичко е въпрос на желание... КОЙТО ТЪРСИ - НАМИРА;)

 

Може би НЕ СИ прочел ВНИМАТЕЛНО какво съм написал... затова ще поясня още веднъж...

 

Забележката ми НЕ Е КОНКРЕТНО И САМО КЪМ ТЕБ... ОБЯСНИХ че ВЪПРОСА Е ПРИНЦИПЕН...

 

ПОТРЕТВАМ... НИЩО ЛИЧНО;)

 

Аз се гордея че съм БЪЛГАРИН и ще се радвам ако има повече хора като мен... ;););)

 

А ТИ ??? А ВИЕ ???

Редактирано от MaLcHo^HoNdAtA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка да бяхте помогнали на колегата...?!От доста години на ул. Симеон - бай Атско прави гарнитури на ръка и доста турбо проекти са минали през неговите гарнитури.GSM - 08844339476 Атско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка да бяхте помогнали на колегата...?!От доста години на ул. Симеон - бай Атско прави гарнитури на ръка и доста турбо проекти са минали през неговите гарнитури.GSM - 08844339476 Атско

Повтърждавам на 100%,пича бачка много добре,и аз си правих мойте при него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...