Jump to content
FuckHonda

Няколко въпроса за 6 генерация

Recommended Posts

Колеги един познат ще си копува 6 ген Сивик японка 1997 година, 1.4 75 коня, без климатик, без аирбаци1. за този мотор става ли схемата с гарнитурката 75-90 коня?2. може ли да се сложи клима и колко пари ше е със секънд хенд части3. Мерси :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.става2.да.Около 500лв май съм виждал.Но по-добре да кажат тези които продават.3.Моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми поне още едно мнение за климатика, момчето е сериозно иска да взема колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. За гарнитурата нямаш грижи. 2. Климатик мисля че ще си намериш за 4-500 лв.... зависи обаче за труд колко ще ти искат, че си е играчка :)Успех с покупката! п.п. мисля да последвам примера ти след месец два.... та ако може да ми кажеш за колко си я взел (може и на лични) ще съм ти благодарен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми тя попринцип не е за мене97ма годинаел стаклабез аирбеци без клима3 бона ама без пазарлъканов внос Италия---------------значи 3 бона + 500 регистрация + 500 клима(мин) + 500 обслужване =4500 и после кото и излезе за правене, каското не го смятамА как може кола 97ма год да е без клима. Тва вече отдавна не е екстра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е ниво на оборудване, ако купувача не иска да плати за него - няма да го получи. Аз съм виждал коли 2004-та година с ръчки на стъклата, ти за климатик се чудиш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е голяма грешка тази кола.Нали си чувал приказката евтиното излиза скъпо.По добре се урентирай към не толкова нов внос и облужена.за 4500лв ще си намериш 100% перфектна с доста екстри.Кола без айрбеци си е грешка според мен.Никой не е застрахован.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е голяма грешка тази кола.Нали си чувал приказката евтиното излиза скъпо.По добре се урентирай към не толкова нов внос и облужена.за 4500лв ще си намериш 100% перфектна с доста екстри.Кола без айрбеци си е грешка според мен.Никой не е застрахован.

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега , моето мнение е че ако колата сега влиза и ти си я правиш може да е по добре , от някоя уж "подържана"...........аз съм със сивик 1,4 с гарнитурата, но съм с две Въздушни възглавници ...... просто проверете в какво състояние е вноса, но така или иначе и от бг да я земеш този клас, уж запазена колица е 4500 и нагоре .......... говорим за качество..... климатик може и по евтино комплект да намерите, от англия да ви внесат дори...., каското на таз колица е около 300 400 лв........... нека си направи списък с всичко за смяна на внесената, да удари чертата и да види някоя УЖ ПОДържана колица :lol: а 2 air bagове не си мисли че са най-важното, че скоро имаше случай да идат на проверка за тях, а то да ги няма .. коала е била удряна ...... КЪСМЕТ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...