Jump to content
BRAINIAC

Калобрани

Recommended Posts

Здравейте колеги.Някой има ли идея защо калобраните за сивик 5 ген. са толкова дефицитна стока.От три години вече търся за моя хеч. и не мога да нямеря и това е.търсил съм и нови и втора употреба и резултатът беше отчайващ.Намерих за кончерто един комплект с които съм и в момента ,но не отговарят точно и са малко дългички.Така че някой ако знае някой сайт за нови или пък ако има втора ръка нека драсне някой ред.Ето за такива калобрани става въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си написал дали караш хеч или седан. Ето тези са за хеч:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-Genuine...sQ5fAccessoriesНамират се и за седан :huh: Ако толкова ги искаш, направо поръчвай :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си написал дали караш хеч или седан. Ето тези са за хеч:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-Genuine...sQ5fAccessoriesНамират се и за седан :huh: Ако толкова ги искаш, направо поръчвай :argue:

Да колега за хеч ми трябват и тези са точно като за мен ,но незнам как стават работите с поръчката.До сега не съм пазарувал от ибей.Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моргите със сигурност има,но се иска голям късмет да не те одерат подобаващо.Пазаруването в ибей е доста добра алтернатива,само трябва регистрация и международна дебитна карта !

Редактирано от niki1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моргите със сигурност има,но се иска голям късмет да не те одерат подобаващо.Пазаруването в ибей е доста добра алтернатива,само трябва регистрация и международна дебитна карта !

Или фирма, която се занимава с това :argue: А за моргите - ако ти искат цената като за нови, не го смятам за алтернатива...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че няма WorldWide шипинг не е ли проблем ? :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако поръчваш през фирма - не, защото си имат хора в САЩ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази цена за калобраните е ясна но за доставка колко ще е и крайната сума ще стане доста висока мисля. Иначе и аз си търся за хеча ама няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чакане много чудо с тоя ибей.Нека се пооправи времето ще сляза до Гърция да видя там как стоят нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакането ти е от 6 до 10 дена, което хич не е много. Ако си ги поръчаш чрез пощите, цената за доставка няма да ти я включат към покупната и няма да и платиш ДДС. Аз между другото поръчах наскоро един чесовник за 250 лева, дойде ми миналата седмица и не съм ходил до Митница. Може да се мине между капките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Някой има ли идея защо калобраните за сивик 5 ген. са толкова дефицитна стока.От три години вече търся за моя хеч. и не мога да нямеря и това е.търсил съм и нови и втора употреба и резултатът беше отчайващ.Намерих за кончерто един комплект с които съм и в момента ,но не отговарят точно и са малко дългички.Така че някой ако знае някой сайт за нови или пък ако има втора ръка нека драсне някой ред.Ето за такива калобрани става въпрос

Уау,къде търсиш 3 години :lol:Аз например имам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Някой има ли идея защо калобраните за сивик 5 ген. са толкова дефицитна стока.От три години вече търся за моя хеч. и не мога да нямеря и това е.търсил съм и нови и втора употреба и резултатът беше отчайващ.Намерих за кончерто един комплект с които съм и в момента ,но не отговарят точно и са малко дългички.Така че някой ако знае някой сайт за нови или пък ако има втора ръка нека драсне някой ред.Ето за такива калобрани става въпрос

Уау,къде търсиш 3 години :fun:Аз например имам
E да имаш и аз видях на два сивика от снимките в твойта морга и ти писах ,но отговор никакъв.Ако наистина имаш давай да се договаряме и да ги взимам,че тоя ибей ми е нещо мътна и кървава. Редактирано от BRAINIAC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам калобрани комплект предни и задни за хеча. Как става тая работа през пощата за да няма доставка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BRAINIAK извинявай,че не съм ти отговорил!Имаш късмет обаче намерих и 2 комплекта предни за 5г. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...