Jump to content
kras3n

Съвети отностно броня

Recommended Posts

Колеги искам малко помощ от вас.Дайте си мнението според вас,как най-добре ще се захване или ще стане предната ми броня по-този начин.Ето снимка --> ТУК!Тази броня аз съм си я правил лично,но стана лошо,дайте съвет как,да махна оригиналните пластмаси,да сложа мрежа,да сваля номера от горе да слезе доло на мрежата,и да сложа тези същите(сините светлини),само,че сега са бели пак да ги сложа там.Благодаря за вниманието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимката нищо не се вижда, и номера ще пречи на единственото място от където се охлажда радиатора, и лятото ще е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че от снимката не се вижда нищо,но отностно това дали лятото ще имам проблем,не се притеснявай,цяло лято карах така.И без снимката мога да ви обясня какво искам да направя.На мястото на пластмасите да се сложат мрежи.Номера да се свали доло,на мрежата,а на мястото,където са халогените,също върху мрежата да се сложат,същите тези светлини,който са на снимката(сините).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

режеш мрежата, подгъваш я и я лепиш или със силикон отвътре, или с кит. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,това ясно,но номера как да го закрепя доло за мрежата и тези светлини също ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ще измислиш нещо за закрепването, като например видии за номера. Но ако бронята е втора употреба ще има дупки от видии за номера трябва да китосваш и после да боядисваш ;) А тези светещите ако там сложиш мрежа няма да имаш никакъв проблем да ги хванеш с малки свински опашки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-образни планки от вътрешната страна... и наистина, и според мен не е много удачно да е точно там... този отвор не е направен само за красота!

 

ето пример как можеш да го изпълниш

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,от тази снимка се вижда,че той има преден лип,и за това е там номера,а бронята ми е чисто нова(чакам да ми я пратят),и няма преден лип,иначе номера там е много по-добре.Нямал съм проблеми до сега с номера като е бил там.А отностно видиите,тя беше с видии,обаче след време там където бяха видиите,се напука кита и падна боята и се виждаха и изглеждаше ужасно,за това питам по-какъв друг начин да го направя,че след 1 седмица трябва да давам бронята да се боядисва,и трябва да е готова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС.Аз им се доверих и не съжалявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,нова броня не ми трябва,нито някой да ми я тунингова.Имам си чисто нова броня,и искам да направя само тези малки корекций.Който мога и сам,просто ми трябват малко от ваще съвети.А това,че броняте ще се боядисва е ясно,все пак тя е оригинално черна,но нали трябва да се докара и цвета на моята кола.Моля ви давайте съвети,че не остана време,пък скоро ми е часа за майсторите да я боядисват ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи добре (както каза ManiaK) г-образни планки от задната страна закрепени за бронята (с полиуретаново лепило или полиестерна смола).На мрежата оставяш уши,които да захванеш с винтова за г-образните планки,а на номера пробиваш две дупки(копуваш си 2 болта,2 гаини и 4 шаиби задължително,нераждавеики)и ги прекарваш през дупките на номера и на мрежата.http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0...e368cef99dc310/

Редактирано от Prisoner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

krasen-e виж на толдо как е направена. изрязани са оригиналните пластмаси които са в дупките на бронята, мрежата е залепена със циликон за бронята, а номера е закрепен с две болтчета за средната мрежа.

Редактирано от ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята е готова,и седи направена,след няколко дена ще се сложи,и след като я сложа,ще я снимам и ще ви пратя снимки.Не стана точно така както аз си представях и исках,но и по-този начин много ми харесва.Благодаря за съветите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една снимка на бронята,но качеството на снимката е гадно.Номера е свален доло,и са сложени едни диоди,отстрани,то се вижда.Снимка ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...