Jump to content
tibet

взаимозаменяемост на фарове

Recommended Posts

Здравейте колеги,Имам следния въпросВзаимозаменяеми ли са фаровете за CR-V 2002 т.е. ако колата е с десен волан ( в моя случай) и искам да си сложа такива като за ляв волан ще паснат ли точно или имат разлика?Някой дали е сменял и от опит да каже. Стават ли за нещо марка DEPOT, дето КОСЕР ги продават ? Дайте съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DEPO колега , не DEPOT , според мен за цената си много биват , а английски десен фар става при положение , че не си много придирчив при регулировката /като се дигне на max - става/ .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става, стъклата са различни, фокуса е на друго място и няма регулиране.Слагат се лепенки за някакъв ефект, но всеки с десен волан и такива фарове се пържи на дълги от разминавания - тировете много ги обичат такива. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз карам црв 2002г новия модел с десен волан и му сложих фарове от црв 2002 същия модел но с лява дирекция ,1:1 са фаровете махаш едните и слагаш другите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става, стъклата са различни, фокуса е на друго място и няма регулиране.Слагат се лепенки за някакъв ефект, но всеки с десен волан и такива фарове се пържи на дълги от разминавания - тировете много ги обичат такива. :P

Колега аз карам црв 2002г новия модел с десен волан и му сложих фарове от црв 2002 същия модел но с лява дирекция ,1:1 са фаровете махаш едните и слагаш другите !

Тука две съвсем различни мнения имаме... мисле че себулба има право но... щом другия колега е сменял и вика че всичко е ОК :P Кво прайм ся.. понеже и аз съм с десен волан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи пичове имам 2 еднакви црв та 2002 и 2003г просто едното исках да го регистрирам и ми казаха слагай нормални фарове иначе с тез няма да те пуснем .Купих си махнах старите и ги сложих 1:1 ,сега като регистрирам другия пак така ще направя ,даже мога да си взема от другия за да не давам пари и после пак ще си ги върна същите ,колкото да мина през кат :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука две съвсем различни мнения имаме... мисле че себулба има право но... щом другия колега е сменял и вика че всичко е ОК :P Кво прайм ся.. понеже и аз съм с десен волан

Себулба не е разбрал въпроса, стават фарчетата, нямаш грижа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз карам црв 2002г новия модел с десен волан и му сложих фарове от црв 2002 същия модел но с лява дирекция ,1:1 са фаровете махаш едните и слагаш другите !

Благодарско, колега! Почвам да се оглеждам за "леви" :) фарове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в самото начало май трябваше да почна с това но забравих че имам снимки

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

за повече инфо виж в папката мойте коли ,там съм качил малко снимки на каручките ми които имам или съм имал :) : колички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, за да сложиш нормални фарове за твоя джип, ще ти струва много да ги издириш и закупиш............ако сложиш от автомобил с десен волан да те предупредя по евтино е, но на къси просто е намалена видимоста към банкета, а е повишена от кум осовата линия ..... просто заслепяваш лекинко колегите от среща ..... казвам ти го от опит, аз лично си докарах фарове от десен волан за моята кола и сега виждам ефекта...лепенките не помагат, фаровете ги няма с тези лепенки, а реглаж не може да се нарпави , който да е в твоя полза .надявам се да ти помогна , ако имаш кеш земи си нови ,или поне да са от ляв волан , иначе малко ще ти е по евтино и съответно тегаво в тъмнината !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите!Модераторите може да свалят темата вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...