Jump to content
burzaka2

центално заклучване

Recommended Posts

здравей те колеги нуждая се от малко съвети. Карам ЕГ9 и искам да си направя централното заклучване да става сас дистанционно НЕ искам аларма. омръзна ми сас клуча да я отклучвам колата а и в тъмното е гадничко..Кажете ми от каде даси купя устройството и да си го монтирам сам.блакодаря за разбирането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но на моята ЕГ9 как даго монтирам малко повече ИНФО ако може или снимков материал МОЛЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катинар с резе си сложи -_-:) и се пише централно заключване аман от неграмотни във форума :huh:знам че с този си пост си сложих сам WARN-a,но вече не мога да издържам на неграмотното писане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости :)

Публикувано изображение

Да разбираме че ти имаш централно заключване, но е без дистанционно управление? Ако е така иди в някой гараж за аларми там ще ти го направят за 10мин и ще ти вземат пари, колкото да си го купиш от магазина. Според мен това е по-малко главоболие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости :thumbs1:

Публикувано изображение

Да разбираме че ти имаш централно заключване, но е без дистанционно управление? Ако е така иди в някой гараж за аларми там ще ти го направят за 10мин и ще ти вземат пари, колкото да си го купиш от магазина. Според мен това е по-малко главоболие.

+ 1 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...