Jump to content
Guest MVM

Проблем ли е ?

Recommended Posts

Guest MVM

колеги искам да си засе4а на бензин и на газ колко ми гори градско до 4 холяди оборота ... и ме интересува ,ако даржа до изхар4ване на горивото на макс ... и после веднага прехварла на другото гориво примерно ,ако сьм заси4ал на бензин после като огасна на бенз ... да мина на газ . Та вьпроса ми е нещо така ебавам ли инжекциона ?Колегите с D16Z6 ! Без АГУ какьв разход им дава градско и извьнградско като ме интересува ,ако се кроти градско примерно до 4000 оборота ?и тези дет имат АГУ какь им дава на газ и на бензин - градско ? Пак до 4000 оборота и ако се рь4ка ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mafiaboyzclan

моята е d16z6 и си харчи 10 на 100 градско или поне така си мисля, щот рядко я карам до 4000 оборота :lol::lol::lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

По добре не го прави! След като ти свърши бензина помпата ще върти на сухо и това няма да и хареса :censored: М/У другото разход се засича като напълниш резервоара караш .... караш и после пак пълниш до горе! след това правиш сметката доляти литри делено на изминати километри и си готов!

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Значи с бензина а, пък и с газта най-лесно става както каза Stan4o. Само че, най-добре е ще да прежалиш едни парички: пълниш резервоара до горе, минаваш 100км. и допълваш до горе отново-така ще ти е най-точната оценка според мен. И с газта по същия начин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MVM

пьлня догоре ? Тоест докато видя бензина с о4ите си как прелива така ли :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mafiaboyzclan

пьлня догоре ? Тоест докато видя бензина с о4ите си как прелива така ли  :censored:

<{POST_SNAPBACK}>

само ако сипваш с туба може да прелее :( споко

на бензиностанциите автоматично спира като напълниш, има датчик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...