Jump to content
lubobaroto

Въпрос за тунинг на 5ген. Д13Б2

Recommended Posts

Моля колеги кажете имали място в/или до София където да си закарам хондата да ми я пръснат като хората цялата да ми сложат едни прагове и едни ангелски очи с хубави задни стопове и да не се занимавам аз да одя ту при един ту при друг майстор. С 2 думи да я закарам да ми кажат колко пари за това където го искам и да я оставям. Благодаря предварително на взелите очастие по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фарове, стопове (ако искаш и ксенони) можеш да си купиш от доста места по твой вкус. Така или иначе, като боядисват цялата кола тия работи се свалят. За оптичен тунинг виж тези теми:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%87%D0%B5%D0%BDhttp://forums.hondabg.com/index.php?showto...%87%D0%B5%D0%BD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ako devil tuning e още в захарна ф-ка сигурно ще мина покрай него да го видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, има ли за китосване по колата, или само искаш нова боя? металик ли е или база-лак? за коло 600 лв ти е тунинг кита за сивика-предна, задна броня и прагове. има и раздути предни калници и въздухозаборници за преден капак ако искаш. на колата ще сменяш ли цвят, или си остава същия??? кажи какво точно има да и се прави на колата, има ли да се кърпи, китосва, да се сменя цвят да ти кажа неква цена при нас. може да ти излезе доста по-евтино да я докараш отколкото да я правиш в софия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...