Jump to content
Guest predators_25

Civic 1.5 16v

Recommended Posts

Guest predators_25

kolko dava razhod градско i izvan? Kolata e sas sporten filtar i remus civica na snimkata ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest predators_25

пичове извинявате ще пиша вече на кирилица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

що бре? колко ти гори? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest predators_25

това питам неса я засякал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

8 ----10 мах. градско ;) и 6,5------------8 мах. извън ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Мился, че имаше една тема за разхода на колите на доста хора от форума, но понеже ме мързи да търся и да ти дам линк:Моята кола е 1500cc, 16V, 101кс - като я галя лятото дава 6,5 градско, зимата сега е 7,5. а извънгардско е към 5 при 90км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Мился, че имаше една тема за разхода на колите на доста хора от форума, но понеже ме мързи да търся и да ти дам линк:

Моята кола е 1500cc, 16V, 101кс - като я галя лятото дава 6,5 градско, зимата сега е 7,5. а извънгардско е към 5 при 90км/ч.

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм със същия двигател. Извънградско ми гори някъде към 6-6.5 като я ръчкам отвреме на време и средна скорост към 100-110. Тва е късната есен. Сега през зимата ми гори извънградско някъде към 8 (но пак не я жаля много, много - като изляза ня някоя по стабилна права скоростомера отива на 180 :D ). За градско не мога да кажа щото много ня карам в града (като изключа към 600-700м от квартирата до работа всяка сутрин)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Мился, че имаше една тема за разхода на колите на доста хора от форума, но понеже ме мързи да търся и да ти дам линк:

Моята кола е 1500cc, 16V, 101кс - като я галя лятото дава 6,5 градско, зимата сега е 7,5. а извънгардско е към 5 при 90км/ч.

<{POST_SNAPBACK}>

А6колсун,4овек сериозен ли си с тея цифри :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest predators_25

Мился, че имаше една тема за разхода на колите на доста хора от форума, но понеже ме мързи да търся и да ти дам линк:

Моята кола е 1500cc, 16V, 101кс - като я галя лятото дава 6,5 градско, зимата сега е 7,5. а извънгардско е към 5 при 90км/ч.

<{POST_SNAPBACK}>

А6колсун,4овек сериозен ли си с тея цифри :D

<{POST_SNAPBACK}>

Значи градско ка 8 8,5 горе долу така ли да разбирам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Ти изби рибата!!!!Не мислех че си чаааак толкова спокоен шофьор... аз зимата градско с мноооого галене докарвам 8.6 ама хич не обичам да я галя и сега съм около 10 :Dиначе извънградско със 90км/ч :D е нормално разхода да ти е 6 и надолу, но това за лятото, незнам зимата как е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest predators_25

Ти изби рибата!!!!

Не мислех че си чаааак толкова спокоен шофьор... аз зимата градско с мноооого галене докарвам 8.6 ама хич не обичам да я галя и сега съм около 10 :(

иначе извънградско със 90км/ч  :censored:  е нормално разхода да ти е 6 и надолу, но това за лятото, незнам зимата как е.

<{POST_SNAPBACK}>

Сезона е такав за спокоино Каране :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Мился, че имаше една тема за разхода на колите на доста хора от форума, но понеже ме мързи да търся и да ти дам линк:

Моята кола е 1500cc, 16V, 101кс - като я галя лятото дава 6,5 градско, зимата сега е 7,5. а извънгардско е към 5 при 90км/ч.

<{POST_SNAPBACK}>

А6колсун,4овек сериозен ли си с тея цифри :censored:

<{POST_SNAPBACK}>

...и аз тва щях да питам....Зимата...Д13-та ,колкото и да я галя под 8 не мога да я сваля.....Лятото-7/градско/..... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...