Jump to content
kras3n

Продавам Части За Сивик 5ген. Хечбек.

Recommended Posts

Задна броня (тунинг),много запазена,готова за слагане,черна --> СНИМКА 1,СНИМКА 2 ,СНИМКА 3 - Цена 150 лв.На снимките се вижда,че мрежата е скъсана,но съм сложил друга,черна много хубава.Огледала за странично виждане (тунинг),с мигачи на тях(работещи),черни --> СНИМКА 1,СНИМКА 2,СНИМКА 3,СНИМКА 4 - Цена по договаряне.При интерес,мога да пратя клип,как светят мигачите на огледалата.Преден капак ударен --> СНИМКА! - Цена 30лв.Десен кристален мигач със забележки --> СНИМКА! - Цена 5лв.Десен кристален фар с лупа,модела този --> СНИМКА! - Цена по договаряне.Предна броня ударена --> СНИМКА 1,СНИМКА 2,СНИМКА 3,СНИМКА 4,СНИМКА 5,Снимка 6 - Цена 20лв.За връзка,на Л.С. или на телефон 0895/851/866 - Красен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налични:Задна броня тунинг - снимки по-нагоре в темата.Кристален фар с лупа - снимки по-нагоре в темата.Цените - по договаряне,все пак идват празници.Телефон 0895/851/866 - Красен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените по договаряне!Телефон: 0895/851/866 - Красен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налични:Задна броня тунинг - снимки по-нагоре в темата.Кристален фар с лупа - снимки по-нагоре в темата.Телефон 0895/851/866 - Красен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налични:Задна броня тунинг - снимки по-нагоре в темата.Кристален фар с лупа - снимки по-нагоре в темата.Цените подлежат на лек коментар!Телефон 0895/851/866 - Красен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налични:Задна броня тунинг - снимки по-нагоре в темата.Кристален фар с лупа - снимки по-нагоре в темата.Цените подлежат на лек коментар!Телефон 0895/851/866 - Красен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налични:Задна броня тунинг - снимки по-нагоре в темата.Кристален фар с лупа - снимки по-нагоре в темата.Цените подлежат на лек коментар! Възможен бартер за усилвател или туба!Телефон 0895/851/866 - Красен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налични:Задна броня тунинг - снимки по-нагоре в темата.Кристален фар с лупа - снимки по-нагоре в темата.Цените подлежат на лек коментар! Възможен бартер за усилвател или туба!Телефон 0895/851/866 - Красен.ГОТОВ съм да понеса поредния worn,но не мисля повече да чакам:)ОТ ОБЯВАТА СЕ ПРОДАВАТ САМО ОПИСАНИТЕ ЧАСТИ И НИЩО ПОВЕЧЕ.КОЛАТА Е ЦЯЛА В ДВИЖЕНИЕ И СИ Я КАРАМ И НЕ МИСЛЯ ДА Я ПРОДАВАМ!Всичко е продадено освен задната броня тунинг,снимки може да видите по-нагоре в темата,цената може да се коментира разумно,също така е възможен бартер за туба или усилвател!Красен - 0895/851/866 ;)П.С.Не се сдържах след 10-тото обаждане.

Редактирано от Dragi4
Обърни �е към модератор за едитване на мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...