Jump to content
Stanislav Ivanov

Помощ при избора на първа кола

Recommended Posts

Колеги, като изтъкнат маздаджия да кажа нещо на момчето и аз. :PПръво, тъй като и аз гледам за сивик 6г - ами за толкова пари едва ли ще намериш. Има няколко такива обяви из нета, не съм ги гледал, но гледах един куп в диапазон 4-5000 и трудно се намира. Ако си си решил Сивик, наистина 5г е колата за теб. Сега, намерил съм фоурм в който да напиша това, но..... :P мазда 323 за тези пари ще си намериш много добра... 323-ки има много, здрави и евтини са, 1.5 става и на газ. Да ме прощават колегите тук, че говоря така, ама хондите и заради търсенето си държат висока цена (малко като гоуфу :lol: ). В момента има 2 актуални оферти, които наистина си заслужават и ти се побират в сметките с обслужване, застраховки и т.н, ако искаш линк на ЛС да не става пропаганда :) . Еййй, сега се сетих, един колега си продаваше 6 генерация сивик японка за 3700 с зимни летни гуми, прегледи и т.н. Не съм гледал колата, защото е 2 врати и май беше в Силистра... но виж обявата има я в cars.bg - черна, пишеше "преглед в сервиз по ваш избор" в описанието, и си спомням, че офертата беше 4500 преди 2 месеца, та си заслужава да се провери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр. колеги от няколко дена съм сопственик на хонда сивик 1.6 хеч. Относно колегата дето си търси количка ако желае да пробва тук.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11253973562642884&f1=details За колата искат 3500 Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр. колеги от няколко дена съм сопственик на хонда сивик 1.6 хеч. Относно колегата дето си търси количка ако желае да пробва тук.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11253973562642884&f1=details За колата искат 3500 Успех

На външен вид хваща окото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да купя тази кола но пича 3-дена беше с исключен тел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр. колеги от няколко дена съм сопственик на хонда сивик 1.6 хеч. Относно колегата дето си търси количка ако желае да пробва тук.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11253973562642884&f1=details За колата искат 3500 Успех

Да хондичката наистина е много добра, но ми се струва че и поддръжката ще е доста по - скъпа от на Civic.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си като мойта. Сивик туистър 1.4 75коня колата е достатъчно бърза идеална е за 1овек който не е карал(като мен).Лека е и гори малко(е ако караш нромално)97 год е колата.Това е мойто мнение, което не значи че е най правилното но е мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич сякаш за тези пари ще си намериш яка 5 генерация

Части евтини и БОЛ

Не че за 6та са скъпи, но са една идея по скъпи :)

Ако си сам човек не семеен както си написал си студент за къф .... ти е тоя СЕДАН 90 коня :)

 

Тва е от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах коли в няколко автокъщи тъй като ми бяха на път.Видях една Mazda 323 c 1998 г. 1.5 за 3100 и беше в перфектно състояние като изключим, че имаше леко обелено на предната броня.След това видях Fiat Bravo 1.6 1998 г. за около 2800 също в перфектно състояние и страхотни лети джанти 15-ки OZ.Видях и още няколко Бравота 1.6 и 1.8 в перфектно състояние за 2500-3000 лв.Видях и Mazda MX-3 1992 г. 1.8 за 2500 в супер лош външен вид.Накрая видях и Civic 6 gen. 1998 г. 1.4 75 к.с. много красив син металик с много хубави джанти петолъчки за 3700.Направо се влюбих в нея.Но като отворихме капака отдолу имаше доста ръжда.Като я запалихме (не съм чувал как звучи Civic 1.4), но ми се стори странен звука.Звучеше като дизел и двигателя потреперваше.Доколкото знам тия Hondi не гният.Защо е тази ръжда, защото е внос от Австрия или ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като търсих хондата гледах да има ръжда по двигателя, много по добре е отколкото да има масло, а пък ако е много чист пак има нещо гнило да знаеш. В момента си търся друга Хонда като е задължително да е 5 генерация (тфа си е най-красивата кола).Моито мнение е че е по-добре да си земеш кола за 2000лв и сс останалите да си я стегнеш, отколкото за 3000 и след месец да ти цъфне някоя изненада и да нямаш пари да я опраиш.И не ти ли прави впечатление следното - Fiat 98г. - 2500 , Honda 94г. - 3500 е замисли се що е така и кое е по-здраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teрориста се изказа наи правилно както той си кара хондата нищо няма да издържи :D (там на тва габрово големи ръчки) земаи хонда и благославяй хората които са ти казвали да я купиш ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...