Jump to content
Guest Dragi4

Air bag

Recommended Posts

Guest Dragi4

Проблема е следния:при свален акумулатор е разка4ана цялата инсталация по таблото,сваляни са и 2-та еърбега+ модула после слагани на ново пак при свалена батерия.След като и пуснах тока лампите останаха да светят и на SRS-a i na ABS-a.Каде сгре6их????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

И аз го имах този проблем още при покупката на колата ....сваляхме акомулатора...но не стана...след това в Хонда....казаха че компа дава неква грешка и с едно много интересно компиютърче я изчистиха и спря да свети....доколкото знам изчистването на такива грешки тука в БГ е доста солено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chikiriki

И аз го имах този проблем още при покупката на колата ....сваляхме акомулатора...но не стана...след това в Хонда....казаха че компа дава неква грешка и с едно много интересно компиютърче я изчистиха и спря да свети....доколкото знам изчистването на такива грешки тука в БГ е доста солено

<{POST_SNAPBACK}>

20 кинта ! солено ли е ве?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

И аз го имах този проблем още при покупката на колата ....сваляхме акомулатора...но не стана...след това в Хонда....казаха че компа дава неква грешка и с едно много интересно компиютърче я изчистиха и спря да свети....доколкото знам изчистването на такива грешки тука в БГ е доста солено

<{POST_SNAPBACK}>

20 кинта ! солено ли е ве?

<{POST_SNAPBACK}>

Така бях информиран от този който ми продаде колата (българин в Германия )но изглежда източника му е бая непросветен....не съм имал нещо намерение да го отказвам да я изчисти :lol: Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Аз като си смених акумулатора и сложих новия SRS-а остана да свети.В Бултрако 20 кинта и го оправят.След това един некадърен монтьор ми изгори главния бушон-80А и като го смениха айде пак в Бултрако и 20 камъка за да изгасне лампата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

ясно зна4и няма на4ин да го излъжа 20 - :lol: 20 6е ги отгладувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...