Jump to content
sand0

Имаме ли фен от Китай?

Recommended Posts

Интересувам се от цената на ктайския ХОНДА ОДИСЕЙ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да пуснеш съобщението на китайски език и може и да откликне някой :rolleyes:Иначе успех с идеята която е родила главата ти...надявам се в трезво състояние :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за Китай се прави този модел (освен Япония,Австралия,НЗ...... където са ОБРАТНИ)

Но само за Джапанците има 4х4 :rolleyes:

 

http://www.honda-odyssey.cn/

 

http://car.che168.com/pic/series_1431/view_589358.html

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да пуснеш съобщението на китайски език и може и да откликне някой Иначе успех с идеята която е родила главата ти...надявам се в трезво състояние

wǒ gǎn xìng qù de shìktayskiya běn tián ào dé sài de jià gé。

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братушките са луднали по японския ОДИСЕЙ.. и са си накупили сумати японски одисеи. Но все с обратно движение.А Китай им е под носа.. незнам каде са блеяли като са купували ОБРАТНИ коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил съм в Китай няколко пъти, цените на Хондите (както и на почти всички други чужди марки, които се правят там) са напълно съпоставими с тукашните. Ако си представиш колко би струвал такъв Одисей в Европа, вероятно цената ще е близка и в Китай. Следващият път като пътувам мога да проверя на място в някой техен салон. Възможно е цената в различните провинции/градове да варира.П.С. Транспортът не излиза ли златен, ако си я поръчаш от там? Къде живееш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма грешка, бързата справка показа цена от 47хил. лв до 56хил. лв в зависимост от екстрите за 2,4л i-vtek двигател. (~230-290 хил. юана). Колата се произвежда в завода в Гуангжоу. Мен ако питаш, като сложиш и транспорта си се качил на един джип Лексус... няма смисъл. Не знам доколко е добре и целият ти бордови компир и всички копчетии да са на китайски и да няма шанс да ги преведеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ми трябва RA6 модела от 2002-2003та

RA6 е като малкия ми одисей но има КСЕНОН, Типтроник... и т.н.

 

Публикувано изображение

 

 

Новия модел е много як но предпочитам САЩ модела за тези пари :lol: Какъвто и имам де :)

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такъв модел трябва да се провери в салон втора ръка на място (има ги доста). Старите коли вървят на прилични цени, но не е ясно как китайците си поддържат колите. Ако ще се транспортира по море, най-добре в някой пристанищен град (Шанхай и т.н.). Нямам идея транспорта на кола по море какви суми излиза (и докъде).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такъв модел трябва да се провери в салон втора ръка на място (има ги доста). Старите коли вървят на прилични цени, но не е ясно как китайците си поддържат колите. Ако ще се транспортира по море, най-добре в някой пристанищен град (Шанхай и т.н.). Нямам идея транспорта на кола по море какви суми излиза (и докъде).

Аз съм чул от 2-ма 3-ма човека, че един контейнер от щатите събиращ 3 малки коли, или 2 по-голвми и един мотор...струва около 3000$, тоест от Китай...ддз - може би двойно...но ако има с кого да правиш партия водния транспорт и до ден днешен си е най-евтиния...и най-бавнияНо пък ако нямаш твой човек в Китай е риск да си купиш и платиш кола, защото не се знае на пристанището във Варна или Бургас какво ще има в контейнера и изобщо ще има ли нещо...Абе я някой ако си е купувал кола от САЩ или някъде с воден транспорт сподели малко опит???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...