Jump to content
CIVIC'99

Проблем с преден лагер

Recommended Posts

Колеги, Хондичката ми за втори пореден път чупи предн лагер, в растояние на година и половина,или около 30 000 кмВ момента е на 240 000 км и съседния лагер (десен преден) е супер, но другия за който споменах го сменях с уж KOYO проблема стана почти изведнъж ;) Не знам от какво е и дали е по-добре да си взема друга главина "second hand"Благодаря ви педварително ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Вероятно си попаднал на менте лагер.2.Възможно е майстора който ти го е сменял да не го е поставил както трябва.Виждал съм майстори които нямат преса за поставяне на нови лагери и ги набиват с чука.Няма начин трябва да го смениш наново купи си хубав лагер(разпитай къде в търново има такъв) и иди при друг майстор който има всичко необходимо за подобен ремонт.

Редактирано от vipbeels

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно още от самото начало е бил проблемът(след смяната) тъй като поставиха лагера с чук :angry: Благодаря на vipbeels за съвета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aма то и натяга на гайката е много важен,ако се пренатегне пак се скъсява живота на лагера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако лагерът се разбие за малко километри хубавое да се провери и състоянието на главината ако има износване пак ще разбие лагера.но задалжително лагерът се набива на преса не с чук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

използвам темата да питам имам същия проблем със заден десен лагер главина. знае ли някой колко пари вървят за сивик 6та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и евтини има и по скъпи.аз платих 180 лв а в Бултарко ако не се лъжа са към 300-400

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...