Jump to content
Stefan Lalev

Броня на англииски сивик

Recommended Posts

Здравейте ,първо за много години и хиляди безавариини километри Въпросът ми е : искам да си купя преден и заден лип от андлийския сивик който е след фейслифта и е аеродек а моят е преди фейслифта и не е аеродек та въпросът ми е ще станат ли тези липове на моята кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип при всеки фейслифт има някоя друга минимална разлика,при моя стария сивик който беше 2001 седан исках да му сменяам предна броня,намерих един хибриден от 2004 ударен,но бронята не беше същата,имаше малки извивки на фаровете и не ставаше за моя.Затова питай в някой магазин за части дали съвпадат.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зданицата и на 2те няма разлика до колкото знам, относто предницата предния капак и фаровете са различни, но мисля ,че и предната броня е същата преди и след фейса. Но вземи липовете дай някви пари и се разбери че ако не станат ще ги върнеш, това е най-лесния начин. Успехп.с. еееее А за много гониди !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси аз вече ги порачах липовете и днес трябва да пристигнат пак ще видим ....дано да станат мс за отговоритеи колега respawn много ти е харно кончерното доста пъти съм те засичал в Тракията ;) поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта е направена такава интервенция. Обаче са сменени и капака и фаровете. Това се налага понеже след фейс лифта решетката е част от капака и ако смениш само бронята отпред ще зейде огромна дупка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...