Jump to content
manniakk

Коя генерация сивик...?

Recommended Posts

Ами за мен може доста да се поспори между 5тата и 6тата защото 4тата вече е морално остаряла и ако ми ги сложите и 3те модела една до друга със сигорност 4тата няма да я погледна но това си е лично мое мнение . Аз преди да имах 6тата Генерация за мен колата беше ето тъка ПРЕДНИЦА ОТ 5та генерация и задница от 6тата :) ;д А някои по горе беше казал че във vw няма значение какво караш там еми вчера ме изоми 1 случка седим си с 1 от моя клас на кауфланд на паркинга той кара голф 2 ка малко тунинг и доиде 1 мои познат с голф и веднага почнаха тема и на мен ми стана мн тъпо после вечерта бяхме над 20 коли и само се обсъждаха голфове и мен толкова ми писна да слушам за голф 2 ки и казах момчета дай те да си говорим за коли за нещо японско погледнаха ме и си продължиха да си се водат теми за голфове ... Като се видат 2ма с голфове веднага ще си заформят раговор макар и непознати ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква и да вземе момчето няма да збарка

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та генерация това е истината, не можем да си изкривим душата, каквото и да пишем тук :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам 5 хеч, кефи ме много от малък, но на 4 хеч май се кефа повече, красив куб е  :D има типично ядосана хондовска визия, която пленява сърцата на феновете

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И 4 и 5 и 6 генерация хечбек ме кефят много, след това 7 и т.н. генерации имат ужасен дизайн, нек'ви като миниванове. Лично аз не харесвам купета 5 и 6 генерация, не знам защо ама за мен Civic трябва да е хечбек, както Pasat трябва да е комби :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата от изброените ми е 5 серия. Но и 1-ва и 2 -ра генерация не са за подценяване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...