Jump to content
todoru

Honda Accord 2003 2.0 AТ плюсове и минуси

Recommended Posts

Загледал съм се на една Honda Accord 2003 2.0 AТ :D и моля за мнение за автоматичните кутии на Honda. Из TSB-тата специално за Honda Accord 2003 чета, че са възможни течове. Някой да се е сблъсквал се е с подобен проблем? Моля за мнения за кутията а и за самия модел какво може да очаквам от него(добро/лошо). Благодаря предварително и Честита Нова Година на всички! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало може да хвърлиш едно оченце на тази тема. Аз карам Акорд "08 автомат и не знам за кви течове става въпрос?Няма такова нещо.Голфаджиите ги пускат тея слухове да знаеш :D .Ако ти е харесала колата ,взимай и не му мисли за течове и такива работи.

Редактирано от portinari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак става дума за сервизния бюлетин на Хонда, затова питам. Както разбирам от темата която си цитирал, останалите с автоматици не се оплакват от тях, а по скоро от разхода на гориво, което все пак за 2.0 и нагоре мисля че си е нормално. На всеки му се иска хем да е мощна хем да е икономична... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой по точно Акорд си си си харесал 2003 защото точно тогава излиза новата генерация ?Английски който е до 2003 и следващиЯ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, произведен е в Sayama (Япония), колата е комби ако това е от значение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...