Jump to content
ivankrystev

Размисли и страсти...

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

Ехааааа и тука си еб. ма..... почна се ти ОваЖаавашли меее или неее ме ууважаваш .Пак шлаката :D с Вария .

Да сте живи и здрави и си драскайте кадето ви падне и за каквото ви падне ,супер е няма ядове. :(:D:(:D:blink: :blink: :blink: .После другите форуми били еди кво си...... :D :D НЯМАМ ДУМИ :D.нЦнЦNcНцнЦТЦ ТЦ леле....

 

Няма смисъл...

 

misho Не по задължение С косачката ,метлата и газ , това е иначе Шлака братче да да , и подаръци .

бате,къртиш яко :D:D ама си и прав.винаги съм мразил когато некой пита нещо и понейе е нов му се стоварват 12345678912милиона поста подигравки защото е питал а не е чел.може и така да е,но не е тва начина :dry: от друга страна всеки като подмени някоя газарийка и пише,но не и с максимални подробности,за да не го направи съседа :D:D:D:P:P:P:P а ве БАЛАКНСКИ СИНДРОМ

 

п.п.дано новата година бъде по успешна от миналата че ше станеме за хилеж на другите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е тръгнало на размисли, виждам че доста колеги имат добрия навик да споменават кода на двигателя си в заглавието на темите си :yes: . Според мен това е много удобно когато се опре до търсачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нисля ,че както в държавата ни така и тука - РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТ КЪМ ГЛАВАТА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният пост е просто гениален!!!П.П. малко история....http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=27062

Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то виж ни даржавата бе човек само колко е голем абсурда баси!!!И поговорките са ни супер пример "Куче влачи диря няма " око за око зьб за чене" и от сорта !!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете спама, спрете спама! Ако найстина всеки го направи темите ще са от по 10 мнения. За какво са разделите "Общи дискусии" и особенно "Off topic"? Мисля че са други разделите където не трябва да са има спам. Що се отнася до нападките за търсачката, еми на мен ми побелява косата като се налага да я ползвам, камоли на някой новорегистриран!

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...