Jump to content
Guest boko

Ръководство Civic '97

Recommended Posts

Guest boko

Някои знае ли откаде мога да намеря техническо и/или потребителско ръковоство за Civic '97 D14A2 за без пари разбира се :(и да е на руски или англииски че незнам други езици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

за без пари разбира се :)

 

и да е на руски или англииски че незнам други езици

<{POST_SNAPBACK}>

Първото както и да е. Някак ще го уредим :P

 

Ама да не е на английски :( ?!

 

Ето ти го това ръководство, а ти само гледай картинките :(

При все това не си се уточнил дали сивика ти е преди или след фейслифта. Ръководството е за първите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boko

Благодаряв момента го свалямза англииския не си ме разбрал - предпочитам да е на англииски или руски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

тези след феислифта мисля че са с д14а8....а на мен нещо не ми го отваря тва сасмо некви иероглифи ми дава :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

А някой да има user manual за 5-та генерация Civic ? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boko

незнам кое наричате фейслифт.моита е с малкото "H"а пак за маимуните дето се отварят от линака - използваи некакав даунлоудменаджер щото явно нещо не са наред хедерите на тоа сервер и требе малко да се насили :(апак инак като гледам фаила е 45мб архив и ако си като мен на aDSL ще има да п..аш тиа от data.bg дето са ограничили трафика, ама нищо като доде при мен ше го сложа на некои по-истиски сервер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

А някой да има user manual за 5-та генерация Civic ?  :(

<{POST_SNAPBACK}>

Аз имам ,обаче е 126mb и е на харда ми ...нямам вариант за качване....освен да ти пратя един диск.

Другия вариант е някой от колегите ,ако знае линк за сървър,където евентуално го има качен... :(

Ръководството е на Англйиски и е за Хеч и Седан 92-95/Щатски и Канадски/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

незнам кое наричате фейслифт.

 

моита е с малкото "H"

 

 

а пак за маимуните дето се отварят от линака - използваи некакав даунлоуд

менаджер щото явно нещо не са наред хедерите на тоа сервер и требе малко да се насили :(

 

апак инак като гледам фаила е 45мб архив и ако си като мен на aDSL ще има да п..аш тиа от data.bg дето са ограничили трафика, ама нищо като доде при мен ше го сложа на некои по-истиски сервер

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвам с FlashGet и си тръгва.

Извинявай се за английския :(

Щом ти е с малкото "H", значи е преди фейслифта. След фейслифта са тези с голямата емблема, изострените фарове, и бели мигачи отзад.

Редактирано от Honda-Z

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

http://www.hondaworld.ru/manuals/civic95-97/  - това е за 6-та

сега ще видя и за 5-та, но е на руски пак

<{POST_SNAPBACK}>

Ето за 5-та генерация, само че са объркали линка и се влиза малко с налучкване :(

 

http://www.hondaworld.ru/manuals/civic92-95/

 

roadracer, ти това ли имаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Ето за 5-та генерация, само че са объркали линка и се влиза малко с налучкване :unsure:

 

http://www.hondaworld.ru/manuals/civic92-95/

 

roadracer, ти това ли имаш?

 

....Не е това ,подобно е като схеми. За Щатски и Канадски Сивик 92-95 е, и е PDF-формат ! Цялостно Ръководство.Още не мога да смогна да го изчета цялото :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Emo

А някой да има user manual за 5-та генерация Civic ?  :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

Аз имам ,обаче е 126mb и е на харда ми ...Ръководството е на Англйиски и е за Хеч и Седан 92-95/Щатски и Канадски/

<{POST_SNAPBACK}>

И аз имам такова(88мб.) както и за 6-та генерация. Ако иска някой мога да пробвам да му ги пратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

Ей тука в data.bg има едно ръководство за 5-та генерация, конкретно са разгледани двигателите D15Z1, D16Z6, другите неща са си за всякакви модели:http://store3.data.bg/marchinov/HONDA/ (88 MB)P.S. За седан и хечбек.

Редактирано от dimodi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boko

Последните два дена се порових из нета и намерих разни интересни неща1. е на този саит има раководства за доста модели.http://honda.icelord.net/downloads/Auto/Manuals/Civic/2. от там взех ръководство за моя Civic'97 , което е същото като т'ва дето HondaZ ми каза в началото на тази тема.3. прегледах го аз ама малко неме изкефи щото има препратки кам разделите от PDF-ите а пак не са обозначени в html - та затва си го промених малко и кат зех да го променям молко го и попреведохако на никои му е интересно мойе да види резултат е тук:http://212.39.64.131:9090/civic-manual-95тиа дни ако ми остане малко повече време може да го до преведа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да не пускам нова тема, използвам тази тук. ;) Търся си handbook-a за Англичанка 96' Д14а2. Става въпрос не за сервизната книга, ами малкото книжле с по-общите неща около колата. Мойта е на италиански и не ми върши работа.Дали мога да я намеря някъде на английски из нета, ако не - ще се радвам ако някой си предостави неговата да я ксерокопирам. ;) Ще има да го черпя.

Редактирано от Tekkonkinkreet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато си купувах хондата ми я дадоха с раководството ама е на австрииски или немски а този език не го разбирам и така си седи за 5- серия 92-95 г. седан

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да не пускам нова тема, използвам тази тук. ;) Търся си handbook-a за Англичанка 96' Д14а2. Става въпрос не за сервизната книга, ами малкото книжле с по-общите неща около колата. Мойта е на италиански и не ми върши работа.Дали мога да я намеря някъде на английски из нета, ако не - ще се радвам ако някой си предостави неговата да я ксерокопирам. :huh: Ще има да го черпя.

Ако става въпрос за ръководството за експлоатация го имам на англииски. Мога да ти го дам да го копираш даже и без почерпка само че съм от Перник и ще трябва да се поразходиш да го вземеш и разбира се после да го върнеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...