Jump to content
slav1983

доста части за 5та ген в една тема

Recommended Posts

Здравейте продавам следните неща:Черно барче от големите-70лвДръжката на жабката-15лв(черна)Кора за багажника от хечбек с тонколони-20лвСуап към д15б7(от купе 5та ген) който включва-делко с кабелите и буксите,ецу с буксите,всмукателен колектор с всичко по него и ламбда сонда,мисля че друго не е необходимо за суапа-цена на всичко 250лв(не се продават по отделно)Преден лип оригинален от купе-30лв4 бр амортисиори монро в добро състояние(двата не са с еднаква твърдост)80лв за четиритеДвигател д15б2(за ремонт,трудно палеше)-80лвДва предни капака за хечбек и купе черни,единият е перфектен цена 130лв а другия има за китване тук там но не е удрян просто драскулки и малки точици цена 100лвЧастите се намират в Стара Загора,но разбира се може да се изпратят и с Еконт до всяка точка на българия като услугата е за сметка на купувача.skype-slav1983(или на лични за да не се пълни темата)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продадени са:липа,кората,единия капак,и суапа,имам оше и кормилна рейка с помпата,преден мост,лява врата,задно стъкло и заден капак,които са ми останали от сивик купе 97г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя още две черни кори за врати от сивик купе със копчетата за ел стъклата цена на двете 70лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...