Jump to content
Ganchev

Искаха да ми откраднат колата

Recommended Posts

Вие както сте я подакрали, защо вместо Angel Eyes-a не сложите по една къртечница, спортното гърне да го замените с хамбар за бомби, а на задните прозорци с по едно зенитно оръдие, че може от въздуха да дойдат...Не се подигравам на хората, които са пострадали, ни най-малко, но някои от вас тотално забравят къде се намират. Пистолети, стрелби, счупени глави. Как се набиват 3-4 човека, пък било то ис бухалка/нож/щанга/тръба? Как се застрелват същия брой хора като са на 5 метра разстояние? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм се наплашил вече, заключвам си вратите като карам. Приготвил съм си и 1 згаваема права лопата пожарникарска, около 50-60см става като се разгъне. Това напално сериозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се мисли как бих реагирал ако съм сам в колата с жената и детето...не ми говорете за човещина,в такива случаи става въпрос за първично,грубо,елементарно оцеляване.

Оф, не ми говори, щот не знаеш с какви чувства в душата съм се приготвял за прибиране в България за Коледа. Колата ми е с турска регистрация и трябваше да пътувам и по "Тракия". За мен ми е все тая, колата е застрахована, но до мен жената в третия месец... Как съм се накефил два дни преди тръгването като казаха, че "Крокодилите" са арестувани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БОГ ДА НИ ПАЗИ:plane::angry: ВЕЧЕ МЕ Е СТРАХ ДА ИЗЛЕЗНА ОТ ВКЪЩИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... "Тъмен Кадет, Сиво-бяла Вектра и друга кола"

Тея да не са от Ръждясалия форум :afro:

 

Иначе добре, че си се разминал.

Относно оръжията ще цитирам един авер, който е доста боен на пътя (няма значение какво кара) :)

1. PVC тръба (малко F)

2. Електрошок 500 000 V

3. Газов пистолет (някав голям и тежък като истински), стои под седалката му и се вади само в краен случай. Щом на него не му се е наложило още представям си ...

 

Лично аз съм против оръжията. По добре да си взема Инкасов Автомобил и като се заключа вътре трудно ще ми навредят :P

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...