Jump to content
K1r1L

какво ще кажете за този смукателен колектор ?

Recommended Posts

мисля да се сдобия с един такъв но да чуя и някои друго мнение ?(за момента само мисля)каква ще ми е ползата от него примерно ?! излиза около 900$ знам че се води стедж 3 професионал колектор (тоест наи висок клас) и след него itb-та са само по добриhttp://www.autoaccessorystore.com/home_n.a...;wizard=&s=

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HONDA-ACURA...sQ5fAccessories Не виждам кой знае колко разлика от този за 99$ а и мисля че доста по добро решение е Еделброкския като ще се дават повечко парици :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ак още даваш 900 за това по добре ИТБ за 1300-1500

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стриит кола С ит-бта малко проблемно от към доста висок разход;)15-6;) (някои ще каже нали е бегачка да но ежедневна) а за тия евтините чета по форумите че не се знае какъв точно е ефекта от тях..(имам един такъв на сТената закачен) ;( и подържат до 64мм дросел което е много малко(За мен). (тоест проверил съм)еделброка е оки но е ниво под този

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересува ето това:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Ползвал съм го, ефекта е потресаващ. Имам към него и дросел на 68мм на Holley.

Няма да го ползвам и го продавам.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уникален е:cool:!!!(както си и мислих за ефекта)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро пак ва накачи на черешата мислил ,ама вече е закупен и с дроселче леко малко на скунк2 70мм ,а за евфекта казах му на него и сег ще го напиша ,има ефект на итб и разликата е че се ограничава само от към вход 70мм ще бъде а с итб ще е на 4х50 ! Затова и ефекта който се очаква е доста сериозен ,и в никакъв случай неможе да се сравнява с който и да е от познатите и популярни смукатели :D Спред мен ще има 40тина % от ефекта на итб като коне и 60тина поне откъм респонс.ПП: както и да е скоро Киро се надявам да напише разултата откъм ефект ,жалко че си продаох гтека че колата му се мереше с него и щеше да дадем точен резултат спрямо преди и сега :lol: Киро успех,и отново и доказваш че кефа цена няма ,и всеки който мисли че 900$ са напразни лекинко ти завижда :lol: Кога ще се спреш,на средна 13ка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...