Jump to content
ottok

Оплатнения за предния прозорец

Recommended Posts

Здравей те . До сега интереса ми към колите беше нулев до сега. взех си Civic 92 година. имам проблем с оплатнението на предния ляв прозорец.помогнете ми моля . казаха ми Че тук мога да намера най-добрата помощт . сашо така сменям диодите на километража но немога да намера сащата големина на диода. благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какъв ти е проблема с уплътненията????? на километража не са ли крушчици? има ги по магазините за авточасти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи уплатненията са стари и прозореца неможе да се затвори добре. някаде са били прескрипани и с времето им се ебало майката. затова моля ако някои може да помогне да несе услушва :) . а за километража са диоди а не крушки.и този стандарт го няма по магазините.има по малки които пак варшат работа само че са лабави. търса си и вежди . ако някой има оферта .... аз сам човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми купуваш си втора употреба здраво и си ок. а за диодите не знам, аз не съм мяркал оригинално табло с диоди,а с крушки.влез в раздел продава и си намери уплатнението, има доста коли за продан на части :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...