Jump to content
crx_d16z5

проблеми с таблото ;(

Recommended Posts

Днес си свалях таблото и след това установих че имам 2 проблема 1- стрелката на бензина е до горе а имам около 10 литра :D2- аварийните ми работят, а нямам мигачи :D дано някои може да помогне ........... благодаря предварително ;)

Редактирано от crx_d16z5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сваляй таблото пак и виж да не да се е извадил някой кабел или да не е влязла някоя букса както трябва. също за бензиномера провери да не се е разхлабило някое болтче (тея от задната страна) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем с мигачите след сваляне на таблото. Колата беше сивик 5-та генерация, проблема беше изгорял бушон, най-вероятно при сглобяването съм докоснал нещо което не трябва. С две думи - виж си бушоните!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами еисега ще слезна и ще проверя но вчера ги гледах и всички бяна наред :ppp:):D а за тая стрелка снощи нарочно заредих обаче няма показва си пълен резервоар и тва е ;):D помогнете ;)

Редактирано от crx_d16z5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мигачите се оправиха :D остава само някои да каже кво да правя с този датчик за бензина ;)

Редактирано от crx_d16z5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж,да не си обърнал куплунга обратно,защото като се разменят местата на плюса и минуса така става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тои неможе да се завърти ,само по един начин става :P :P други идеи ???? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...