Jump to content
tago980

крушки за табло на Civik 6gen

Recommended Posts

не ми светят аварийните при включване на фаровете на таблото.Извадих копчето и лампата е заедно с фасунката никаде не мога да намеря помогнете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега отвори ключа той е с 4 щипки вътре има 1 или 2 лампички при мен поне е така

Редактирано от ivelin85

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз извадих крушката ама не мога да намеря такава много е малка и върви заедно с фасунката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от Варна, магазина който ти трябва се намира :ако се движиш посока центъра ->автогара (по бул. Владислав Варненчик) в дясно кадето е локалната успоредна на Владислав уличка, скачаш в нея и в дъното на уличката ще откриеш магазинчето. В това магазинче има всички лампички с и без фасунги за автомобили. Аз там си намерих тези изтрещени лампички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и моята беше изгоря неможах да намера никаде и накрая си купих една за мерцедес с друга фасунка но с сущата крушка и размених местата на крушките струваше 3 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия крушчици дето търсите са по 30-40 ст. ... има ги във всеки магазин за ел. части ;) И напротив, свалят се от фасунката :) Сменявах същите преди 2 дни има-няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазини за електроника ще ги откриеш тези крушчици. Ако си от София мога да ти дам :tooth: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече ги смених взех си отделна крушка и си я монтирах на фасунката и трагна но все пак мерси за саветите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...