Jump to content
eddy

ЧРД

Recommended Posts

Честит Рожден Ден на колегата m.g.!!! ЧРД Марто, много щастие и късмет.. Много бързи хонди и един NSX или поне S2000, като компромис.. Да сте живи и здрави всички..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееййй, изпревари ме колегата! :D Гуги, слънце, много те обичаааааааааааааааааам!!! :kiss::wub: Пожелавам ти много успехи, много красиви моменти, колкото и да не ти се иска - много любов ( :lol: ) и щастие! Силно, ама много силно се надявам да си останеш същата шматка, все така ненормален и болен психически, защото иначе не знам как ще си говоря с теб! :lol: И да знаеш - 26 не е чак толкова лошо число, така че никакви сатурнови дупки, кратери, пещери и т.н. :P Цуни-маймуни! Мляссссс :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии мен изпревари.Марто, жив и здрав и много много щастие !!! Все така точен и усмихнат да си.пожелавам ти като се видим следващия път да се похвалиш с 2 инжектора отгоре :kiss:ПоздравиЦецо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си жив и здрав !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартииии, айде ЧРД и от мен -аз вече ти пожелах доста неща де, ама и тук - пожелавам ти здраве, щастие, късмет, и най-красивата 5та хеч, да я караш поне докато обърнеш цифрите (62) !!!:kiss::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се разпиша за втори път !!! Честит Рожден Ден Марти! От сърце ти желая всичко НАЙ и все така да радваш внуците :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много балагодаря на всички за страхотните пожелания! Знам си аз че нашата секта си е най-хубава... :D:) @eddy: Мани ги тия NSX и S2000... D13vtec е истината ;) Пожелавам ти в най-скоро време да я имаш!@Gothic Angel: Русланке, няма да се плашиш кака... за моето състояние лек няма :P Успех с изпитите, рожденните дни, празници на разни градове и т.н. ;) :* :*@OptimusPrime: Цецо, тия два инжектора отгоре жив умрял ще ги имам ама да видим кога... :D Пожелавам ти и на теб такива... даже и vtec глава, че да не са самотни. :D @west bam: Мерси колега, жив и здрав и ти ;)@chris_barnes: Кало, баце... още веднъж много благодаря за всички пожелания ( а те не бяха никак малко ;) ) и ти пожелавам най-уникалната Д13TypeK с най-култовия жълт интериор да стане реалност в най-скоро време ;) п.п. по-много мръснишки начин се опитваш да наклониш везните в полза на 5ген... :D @Rossi: Ей малчо :D благодаря ти и на теб още веднъж за пожеланията... не знам какво да ти пожелая, ти всичко си имаш :P !!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...