Jump to content
Guest eDaniel

Тенекиджия

Recommended Posts

Guest eDaniel

Ако на някой му трябва тенекиджия ви предлагам даползвате човека, при който аз ходя. Работи бързо,качествено и не дере кожа. Лично аз съм много доволен, защото ми писна от несериозни тенекиджии,които само искат пари, не вършат работа и не признаватсрокове. П.С. Не съм се разбирал да правя реклама на човека,просто съм доволен и мисля, че и вие ще сте доволни.(Дано да нямате нужда никога)0889 47 56 91 - Пламен Биджев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Колега, аз лятоска ще правя красавицата та я кажи някакви примерни цени дали бачка готино на кръпки или работи целия детайл дай някакво инфо например какво тие свършил на теб и кви кинти те е барнал :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Другата седмица моята Хонда трябва да излезнеот бокса и ще мога да дам детайли. Иначе предивреме ходих за някой дребни заварки и да мизакачат задната броня защото един гОЛФ :dry: се спря в мене. За заварките + закачането набронята ми взеха 40 лв. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

това лято си правих телевизорчето при един пич и останах изключително доволен значи смен ми веждите направи ми прагове и изцяло изкърпи пода защото за малко да стана като Флинстоун . взе ми 280лв. обаче си заслужаваше намира се в квартал Павлово ако някой се интересува да пише :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

това лято си правих телевизорчето при един пич и останах изключително доволен значи смен ми веждите направи ми прагове и изцяло изкърпи пода защото за малко да стана като Флинстоун . взе ми 280лв. обаче си заслужаваше намира се в квартал Павлово ако някой се интересува да пише :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Брат, а как боядисва щото аз съм само за боя и леко кит ама не ми се иска да е цялата като се замисля че до година две може да искочи ражда :thumbs1: , та как се справя на парчета или кръпки? Редактирано от slus4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

това лято си правих телевизорчето при един пич и останах изключително доволен значи смен ми веждите направи ми прагове и изцяло изкърпи пода защото за малко да стана като Флинстоун . взе ми 280лв. обаче си заслужаваше намира се в квартал Павлово ако някой се интересува да пише :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Брат, а как боядисва щото аз съм само за боя и леко кит ама не ми се иска да е цялата като се замисля че до година две може да искочи ражда :thumbs1: , та как се справя на парчета или кръпки?

<{POST_SNAPBACK}>

незнам не ми е правил такова нещо аз я боядисвах цялата ама не при него защото не ми се даваха много пари и сам си я китосвах и подготвях а един пич само я пръсна

все пак мисля ,че добре би се справил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ако на някой му трябва тенекиджия ви предлагам да

ползвате човека, при който аз ходя. Работи бързо,

качествено и не дере кожа. Лично аз съм много

доволен, защото ми писна от несериозни тенекиджии,

които само искат пари, не вършат работа и не признават

срокове.

 

П.С. Не съм се разбирал да правя реклама на човека,

просто съм доволен и мисля, че и вие ще сте доволни.

(Дано да нямате нужда никога)

 

0889 47 56 91 - Пламен Биджев

<{POST_SNAPBACK}>

A къде се намира въпросният човек ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

A къде се намира въпросният човек ?

<{POST_SNAPBACK}>

Не се сещам как се казва булеварда.... Иначе е между

Казичене и Кривина. Като тръгнеш по главната от

Казичене по посока към Кривина... ТОЧНО под табелата

"Кривина" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

P.S. Човека присади предница от хечбек на седанчето ми.

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

P.S. Човека присади предница от хечбек на седанчето ми.

<{POST_SNAPBACK}>

абре ти си го ударил на ремонти бре !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Аз ходих при същия Пламен.... мноооого съм доволен...Човека обиколи цяла София за части... намери ми ги всичките оправи ми цялата предница след удара и ми зема 250лвЕ тва ако не е човек на място аз незнам...!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Какво ти прави на теб?

Че на мен задните вежди са започнали леко да ръждясват.

И кажи къде точно се намира? Доволен ли си от боядисването?

Аз ходих при същия Пламен.... мноооого съм доволен...

 

Човека обиколи цяла София за части... намери ми ги всичките оправи ми цялата предница след удара и ми зема 250лв

 

Е тва ако не е човек на място аз незнам...!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chychy

това лято си правих телевизорчето при един пич и останах изключително доволен значи смен ми веждите направи ми прагове и изцяло изкърпи пода защото за малко да стана като Флинстоун . взе ми 280лв. обаче си заслужаваше намира се в квартал Павлово ако някой се интересува да пише :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Човека не се занимава с боядисване. Но каза че познава мн добри бояджии... сега незнам...А къде се намира е казано по-горе :ph34r:

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Човека се казва Пламен и работи много добре и не дере кожи. Всъщност със съжаление трябва да кажа, че ако не беше той количката ми щеше сигурно вече да е в някоя морга. Евала! :D П.С. Погледнете какви кочини чакат за ремонт при него - стават като нови. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Човека не се занимава с боядисване. Но каза че познава мн добри бояджии... сега незнам...

 

А къде се намира е казано по-горе :)

<{POST_SNAPBACK}>

Той ми каза за готина синя хонда, която е била при него. Да не би да е била

твоята?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам, че съм намерил Тенекиджията! Който иска може да види транс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много познат стил на работа ... евала на майсторчето :dry:познавам само още един човек който прави подобни чудеса, и последната кола която оправи беше смазана от 2 автобуса от пред и отзад ... общо взето аз бих я бутнал в дерето ... но пак я съживи

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...