Jump to content
yanis7373

Проблем с гаснене в движение на ЦРВ

Recommended Posts

От шест месеца имам Хонда СРВ 97г. с автоматична скоростна кутия 128 коня англичанка много запазена. Сложих й веднага газ.инжекцион и върви перфектно. От извесно време както си карам и загасва в движение като губи тоците и отключка вратите/все едно че аз врътвам и изваждам ключа/ и за да я запаля трябва да върна клуча ,да натисна имобилайзера и тогава пак пали. Това ми го прави и на бензин. Проблема да не би да е в имобилайзера ? Моля помогнете ,смятам да ходя в сервиза на Хонда за компютърна диагностика. Дали те ще ми помотнат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем,оказа се че ми е окислен много акумулатора,динамото презареждаше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем,оказа се че ми е окислен много акумулатора,динамото презареждаше

И оправи ли се проблема ,спря ли да гасне ? А моят акумолатор е нов и въобще не съм го поглеждал, сега ще го видя. Иначе се обаждах до Бултрако и ми казаха , че е или студена спойка или платката под ключа и ми цитираха някъкви добри суми зе диагностика и ремонт, но не било гаранция като се припоят спойките дали ще е от това .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...