Jump to content
hyenabg

Honda Vs Passat Tdi кой ще бие ?

Recommended Posts

Аз карам Акорд 2.2 купе(CD7) 94 година 150 коня и всички ми говорят ,че Passat 1.9 TDI 130 коня щял да ме разбие:rolleyes:Спора върви вече повече от година и имам приятел с такъв Пасат но той все ми бяга :rolleyes: Страх го е може би :rolleyes:Интересно ми е вашето мнение по вупроса и дали има някои които е правил гонка с такъв Пасат :rolleyes:Мене досега дизел не ме е бил даже скоро правих с един пасат 2.5 TDI 150 hp i неможа да ме бие :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасата е мъртвец.Особенно ако ги дърпате градско,от светофар до светофар на 1,2,и3 ще му гледаш фаровете в огледалата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля вземете темата сериозно защото много хора с които съм говорил ми ги говорят от сорта:Най-добрия двигател на VW и т.н. Според мене няма шанс първо пасата е комби и тежи с 100 кг повече ивторо е 20 коня по малко. Хората ми говорят че след 100 км щял да ме издуха пасата имал голям въртящ момент ,а моито акордче точно тогава върви зверски добре до 170 км е лудница :rolleyes: Гонката мисля да е до към 180 - 190 км иначе ж софия няма каде да се вдига повече безопасно !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...