Jump to content
Нимрод

Месечна среща София - 29 ноември

Recommended Posts

Ще се съберем ли тази неделя в 13:00 но Булгарплод ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съберем ли тази неделя в 13:00 но Булгарплод ?

ако се събирате и аз ще дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ точно неделя ли как ме е яд няма да мога да дойда ще съм на дрифт среща на писта Бухово да разцъкам малко 30-я номер , вече съм се ангажирал ехххх жалко жалко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е лошо да се съберем като за последно тази година. ;) Предлагам пак на паркинага на който бяхме миналия път...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е що пък за последно..?На Декемврийската ще сме се напили или няма да сме изтрезнели и няма да можем да караме до Булгара ;).Там съм и аз да се поФала с новите фарУве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще пропусна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам пак на паркинага на който бяхме миналия път...

;) +1 Ако съм изтрезнял след събота... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Ааааа и аз ще взема дойда този път, ама доста рано бе! Нека да е по-късничко! ;) пък... ;);) Редактирано от F20A4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как ми се идва на тази месечна, но като гледам доста рано ще се събирате и май няма да успея за този час ;) .... ако сте съгласни за по късно, ако не - на другата съм там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами предложете час но имайки предвид че 17 вече е тъмно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако измислите нещо по късно да кажем към 15:00 нещо от сорта ще е супер защото ще мога и аз да дойда след карането на Бухово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един ще му е рано, на друг ще му е късно, на трети ще му е студено, на четвърти ще му е далече....Предлагам да го направим както си е по устав (13 часа), че пак ще почнат едни разправии... и вълкът сит и агнето цяло... а на овчаря лека му пръст :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за 13 часа.. За два часа струва ми се, никой няма да си е тръгнал. Пък и първия половин, един час, все още се събираме..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един ще му е рано, на друг ще му е късно, на трети ще му е студено, на четвърти ще му е далече....

 

Ха ха. Прав е колегата. Нека бъде както си е по принцип, пък който може ще иде(дойде). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля и аз да отида,ще ми е за първи път и ще ми е малко търсене,но се надявам да ми хареса!!!)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13:00 съм там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как ми се идва на тази месечна, но като гледам доста рано ще се събирате и май няма да успея за този час :lol: .... ако сте съгласни за по късно, ако не - на другата съм там :rolleyes:

Алоооо колежкатаааа ние 4 часа сме там пък и да са си тръгнали ще си полафим ние двечките :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ...и да не закъснееш ей :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля и аз да отида,ще ми е за първи път и ще ми е малко търсене,но се надявам да ми хареса:rolleyes:)))))

колега,то и аз още несъм ходил,и на мен ше ми е кофти като непознавам никой,даже може и да я пропусна утрешната среща,но ти ако ходиш кажи как е било :rolleyes: ок? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се опитам да дойда, но нищо не обещавам. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз след малко тръгвам :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, вие от къде пътувате че тръгвате час и 15мин. по-рано??? ;) Или сте си направили тайна уговорка без да ни кажете на останалите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, вие от къде пътувате че тръгвате час и 15мин. по-рано??? ;) Или сте си направили тайна уговорка без да ни кажете на останалите ;)

Тайна майна :lol: Ти от къде тръгваш,да те съберем по пътя следващия път?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже на сбирката няколко колеги ме запитаха за снимките, се опитах да ги кача възможно най-бързо. Заповядайте ;)http://thedeviltwin.snimka.bg/automobiles/...09-11-29.448259

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоооо колежкатаааа ние 4 часа сме там пък и да са си тръгнали ще си полафим ние двечките ;);):lol: ...и да не закъснееш ей :lol:

Много срамежливи бяхте с колежката и дори не дойдохте за малко при нас да се запознаем....Btw който иска снимки и видеоклипове да ме наспами на скайпа, оставил съм го в профила си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://thedeviltwin.snimka.bg/automobiles/...448259.16168468Кои са 2те девойки,стоящи пред новия ми рекс ;)

Аз май-ги познавам ако са тези двете... тре снимка в лице и 100% ще ти кажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако ги познаваш снимка в лице не ти трябва колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://thedeviltwin.snimka.bg/automobiles/...448259.16168468Кои са 2те девойки,стоящи пред новия ми рекс :)

Разхождахме се,че нямаше какво да правим,а и ми беше лубопитно,как минават Хонда срещите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://thedeviltwin.snimka.bg/automobiles/...448259.16168468Кои са 2те девойки,стоящи пред новия ми рекс :)

Аз май-ги познавам ако са тези двете... тре снимка в лице и 100% ще ти кажа
А кой познаваш???//:)))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://thedeviltwin.snimka.bg/automobiles/...448259.16168468Кои са 2те девойки,стоящи пред новия ми рекс :)

Аз май-ги познавам ако са тези двете... тре снимка в лице и 100% ще ти кажа
А кой познаваш???//:)))))))))
Хващате окото щом и снимки има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти русата ли си или чернокосата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти русата ли си или чернокосата?

4ернокосата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://thedeviltwin.snimka.bg/automobiles/...448259.16168468Кои са 2те девойки,стоящи пред новия ми рекс :)

Аз май-ги познавам ако са тези двете... тре снимка в лице и 100% ще ти кажа
А кой познаваш???//:)))))))))
Хмм ами мислих, че сте едни две сестри :) щот и те така едната руса едната чернокоса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си помслих ,че thedeviltwin ще ги пропусне да ги снимка :) Иначе Rx7-ата кърти земята !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала значи срещата е минала супер, аз неможах да дойда защото бях организатора на дрифт дея на Бухово на пистата и там стана супер купон другата хонда среща няма да пропусна обещавам, а като гледам и нови фенки има вече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...