Jump to content
ursus

Dellorto 40 H

Recommended Posts

Здравейте,не съм писал от доста време.Тъй като преди 1г. смених Хондата с голф :o сега се опитвам да му сложа карбуратори/два двоини делорто 40 H.Не разбирам и за това питам./Във vw форум за сега никой не знае нищо и затова питам тука./Търся човек,който разбира от тези неща и ги върши качествено срещу заплащане.Благодаря Ви предварително.п.с.Ако темата не е за тук ,моля преместете я.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре е да кажиш кой ти е мотора ,за да се помогне ,с механична инжекция ли е карборатор или нещо друго ?Иначе слагането е просто,но кофти момента е да се синхронизира всичко да работи добре и да се настрой,това е кофти часта при карборатори .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре е да кажиш кой ти е мотора ,за да се помогне ,с механична инжекция ли е карборатор или нещо друго ?Иначе слагането е просто,но кофти момента е да се синхронизира всичко да работи добре и да се настрой,това е кофти часта при карборатори .

Благодаря Jeepers Creepers,мотора е ДХ 1.8л/гти/механична инжекция.И аз това разбрах.Бая "бурми за въртене" пък и се сменят доста от нещата дето са вътре/които са нещо като ижектори-е с това май се разбира колко разбирам :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега мога да ти дам скайп на едно две момчета които им разбират уж на вагените,едното премина на 4дросела но от мотор,за карбовете е много кофти ситуацията защото както казах управлението и настройката е по кофти .Едното момче кайпа му е КIWI Казва се иво кажи му че аз съм те насочил ,ако неуспее да те просветли ще се заема аз ,но това ще стане сле дседмица че неделя заминавам на банско за 7 8 дни че съм още младоженец :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...