Jump to content
spezov

От къде мога да се сдобия с такова крило?

Recommended Posts

Колеги ето една снимка на кола с крило искам да зная от каде мога да си намеря такова мисля че ще стане на моята 6 ген японка:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ОЕМ спойлер на Сивик Тайп-Р(Ек9),махаш твоя оригинален(този с третия стоп)и слагаш този :)http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-HONDA-C...sQ5fAccessories

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е мн красиво крило и тнх за бързия отговор ама и ценичката му е доста добра 290 долара честно казано не мога да си го позволя нещо по евтинко няма ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-евтино сигорно има..НО няма да пасне така както трябва,изработката няма да е същата..и май нищо няма да е същото в сравнение с оригинала :) Моя съвет е да събереш пари,и след време да си го поръчаш,в Англия се намират доста често,така че няма да е проблем! Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ОЕМ спойлер на Сивик Тайп-Р(Ек9),махаш твоя оригинален(този с третия стоп)и слагаш този :lol:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-HONDA-C...sQ5fAccessories

Някой да е виждал бели джанти наподобяващи тези на Type-R (от снимката в ebay, не от първия пост).Оригиналните май са с 5 болта, на мен ми се искат такива и да стават на моя Сивик с 4-те болта.И спойлера е хубав, а за купето на 6ген. Type-R няма да коментирам. Пожелавам го на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...