Jump to content
doggy

Благотворителност

Recommended Posts

Парите ще са кирето да дойде до Варна за гонки,на срещата в сряда ще събираме парите,който колкото му се даватпп.Към модовете!Не се заяждам,организираме си драг дей в Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм малко скаран с парите, но в името на спорта ще видя какво мога да измисля :lol: Все пак хондаджиите трябва да се подкрепяме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ДОги ти ги даи ти написа в Другата ТЕМА че ти ще ги дадеш а не хората(от които ги искаш) явно СИ ПРАЗНОДУМЕЦ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! КАКтО се виждакато ги имаш тези ПАРИ ТЕ ПРЕДИЗВИКВАМ ДА ДОИДеш В БУРГАС ЗА СТАРТ без това няма да ги пращаш дасе занимаваш ?ТИ СИ сигурен че ще биеш няма от какво да те е страх моита хонда е наи асматичната в целия форум ако не те е срам ела няма да те изям с много ПРЕДИЗВИКВАМ ТЕ !!!!!!!!!!!! на 400 метраколкото по скоро толкова по добре за момента не си казал нищо конкретно само празни думи присъщи за човек като теб

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ДОги ти ги даи ти написа в Другата ТЕМА че ти ще ги дадеш а не хората(от които ги искаш) явно СИ ПРАЗНОДУМЕЦ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! КАКтО се виждакато ги имаш тези ПАРИ ТЕ ПРЕДИЗВИКВАМ ДА ДОИДеш В БУРГАС ЗА СТАРТ без това няма да ги пращаш дасе занимаваш ?ТИ СИ сигурен че ще биеш няма от какво да те е страх моита хонда е наи асматичната в целия форум ако не те е срам ела няма да те изям с много ПРЕДИЗВИКВАМ ТЕ !!!!!!!!!!!! на 400 метраколкото по скоро толкова по добре за момента не си казал нищо конкретно само празни думи присъщи за човек като теб

:lol: силни думи Румба...явно си ядосал колегата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за съвсем друго съм я пуснал,но и тук ще кажа:Не аз доказвам нещо ами Кирето,така че аз няма да дойда,ако ти се откажеш вече е друга бира.пп.Дай ми сметка на която да ги преведем,както и точната сума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пощенски запис нямам сметка :lol: смятаи 8 на 100 гори извънградско :bash:и превеждаи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Але пък вие бе, Догито каза нещо на майтап- Кирето го прие при сърце. Догито неще да си падне от думата и сега се водят некви спорове, където изобщо не трябва да ги има. Но измежду капките тука поне става забавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако наистина е на маитап поне да каже... аз го приех присърце. :lol::D:lol::bash::whip::boo::dry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: втора тема за едно и също.що не се съберете някъде между Бс и Вн и да решите спора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...