Jump to content

Recommended Posts

Колега ти хубаво ги продаваш тия скорости , но замислял ли си се , дали от кончерто кутията става на Црх ? Просто ти давам съвет да не подведеш някой колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича е много пекан и луд фен!Предполагам че понеже той много добре знае кое от какво и на какво става е забравил да го обясни в темата.Инак не се съмнявайте в неговата коректност!Гарантирам за него с всички крайници! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти хубаво ги продаваш тия скорости , но замислял ли си се , дали от кончерто кутията става на Црх ? Просто ти давам съвет да не подведеш някой колега.

ако не знаеш да ти кажа,че и на кончерто слагат мотори като тези :angry: язък,че имаш морга :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не знаеш да ти кажа,че и на кончерто слагат мотори като тези :angry: язък,че имаш морга :o

 

 

 

Ако не знаеш да ти кажа ,че съм малко по наясно от тебе , ако не знаеш да ти кажа че в моргата имам такова кончерто (Д16А8) , ако не знаеш да ти кажа че кутията от кончерто Д16А9-8 не става на ЦРХ , айде недей да ми остроумничиш повече.Язък че и ти се опитваш да продаваш части и да се занимаваш с части. Нещо май те дразни че имам морга а ? Карай си опела и не се опитвай да ги разбираш Хондите.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FAST GSI, като не си много сигурен в нещо дето пишеш, по-добре си спестявай излишните коментари. BOSS`HOGG много точно го е написал , и това че има кончерто с рексови двигатели не означава че кутията е еднаква ........

 

п.п. В Троян има 2 стокови Хонди на кръст и вече сте специалисти :angry::o

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последен спам в темата...днес се видях с момчето.Та:скоростните кутии са две: една от ЦРХ и една от кончерто.Тази от ЦРХ-а му е още на колата и може да се пробва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...