Jump to content
SEZER

Къде в Пловдив слагат спортни гърнета

Recommended Posts

Здравейте колеги,Поръчах си спортно гърне от Ebay и сега търся сервиз дето разбират малко повече от тея работи. Иначе сервизи и гаражи колкото искаш има ама се занимават само с обикновени гърнета. Даже в единия сервиз ми казаха за какво ти е това гърне само да ти надува главата : ) Питам защото имам въпроси относно катализатора, резонатора и въобще как ще е най-добре да се направи генерацията с цел по-плътен звук.Затова търся компетентно мнение.Ако някой знае нека сподели къде има такива сервизи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисер Димитров

адрес: Пловдив, ул.Марин Дринов 9

тел: 0896 287837

 

пича е хонда фен, има два акорда, работи уникално добре, прави си всичко сам, с удоволствие и професионализъм, не преувеличавам! той ще ти обясни всичко, което те интересува, може да ти сложи резонатор итн. страшно доволен съм от него, TANKISTA също (той ми го препоръча) и още доста хора от "нашите" :cool:

 

относно звука - аз сложих само крайно гърне, звук инаше, но не плътен. въпросния Бисер ми сложи резонатор, каккъвто трябва и ми смени тръбите, получи се уникален, тежък и плътен звук. отиди при него, няма да съжаляваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисер Димитров

адрес: Пловдив, ул.Марин Дринов 9

тел: 0896 287837

 

пича е хонда фен, има два акорда, работи уникално добре, прави си всичко сам, с удоволствие и професионализъм, не преувеличавам! той ще ти обясни всичко, което те интересува, може да ти сложи резонатор итн. страшно доволен съм от него, TANKISTA също (той ми го препоръча) и още доста хора от "нашите" :cool:

 

относно звука - аз сложих само крайно гърне, звук инаше, но не плътен. въпросния Бисер ми сложи резонатор, каккъвто трябва и ми смени тръбите, получи се уникален, тежък и плътен звук. отиди при него, няма да съжаляваш!

Благодаря колега, а относно адреса къде точно се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минаваш покрай кафе Egoist по павираната уличка посока GRAND, точно след като подминеш гранда вднага в ляво по една тясна уличка. От тази уличка влизаш първата в дясно и след това само направо да кажем 200-300 метра. В ляво ще видиш гаражче. успех :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минаваш покрай кафе Egoist по павираната уличка посока GRAND, точно след като подминеш гранда вднага в ляво по една тясна уличка. От тази уличка влизаш първата в дясно и след това само направо да кажем 200-300 метра. В ляво ще видиш гаражче. успех :)

благодаря, утре съм там,дано да работи в събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска бях до този пич.Спирам колата и гледам двама си правят мохабет нито коли има за правене нито нищо.Питам го така и така, ти ли си майстора, правиш ли гърнета. Вика аз съм да.Показах му гърнето и вика:-Ооо тва е пълен боклук мани го за нищо не става. Викам му:-Добре де ти го сложи пък аз си знам дали става.-Ми не мога вика.-Защо-питам аз? -Имам много работа вика той.А аз го гледам че седи и си прави мохабет и пуши цигара.Така ли?!-Айде чао, довиждане, приятни сънища мерси : ), да не си единствен в града си викам аз.Отидох на карловско шосе- точно като слезнеш надлеза в посока ТЕЦ-а от ляво се пада след светофара. Хората се занимават само с гърнета.Не съм виждал повече гърнета и то всякъкви на едно място.Показах му гърнето- вика супер е. За 20 мин ми го направи просто идеално.Заварката беше все едно машинна. Много съм доволен от там. Гърнето бучи точно както аз исках - плътен звук, а не някъв изпърдян. Ето клипче да видите, но трябва да се чуе на хубави слушалки или колони:http://www.vbox7.com/play:e4b38c12

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен там ми правят карантията и съм много доволен от тях вече 3 пъти ходя. Един път аудито да оправят махане на катализатори и другите два пъти по прелюдеца ,генерации и гърнета ,добра работа! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен там ми правят карантията и съм много доволен от тях вече 3 пъти ходя. Един път аудито да оправят махане на катализатори и другите два пъти по прелюдеца ,генерации и гърнета ,добра работа! :(

Да работят бързо и качествено, поне не връщат никой като хонда фена :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са хората колета :( Аз от 5-6 години само там ходя. Единственото което не ми допада е, че не ми харесват мн мн цените, но гърнетата там са им добри. Преди 6 години сложихме крайно гърне на една кола и дадоха 2 години каранция, и за тогава 170 лева си бяха бая, ама гърнето вече е на 6 години и няма точица по него :worthy: Ходил съм по много поводи при тях, не само за смяна, винаги са намирали бързо и ефтино решение на проблемите ми ( ефтино от към работа )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...