Jump to content
vet_voychev

Получих прозовка за явяване в КАТ сниман съм с камера

Recommended Posts

ЗдравеитеПолучих прозовка за явяване в КАТ сниман съм с камера, минал съм на червено/по скоро оранжево/Та въпроса ми е какво става ако не се явя, призовката е получена по пощата и никой не се е разписвал че я е получил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел получи същата в Стара Загора,камерата го е снимала в София,ходихме до там по друга работа и той отиде да види за какво става въпрос-показват му снимката-"колата твойта ли е,ти ли си в нея"-'ДА' и изпращат глобата в Стара Загора,тъй като нямат мрежа и можело този на който е била колата,да каже че не е той,в смисъл че искат да дойде собственика и да се познае в колата!Незнам дали има санкции при неявяване,но принципно това е пъла глупост,да ходиш от единия край на България до другия,само за да се видиш и да кажеш че си ТИ...............и си плащаш глобата там от където си!Там ти я пращат!

Редактирано от MARTYHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си я получил по пощата (както става повечето пъти) я остави до тоалетната хартия и да не ти пука,но ако е с обратна расписка се яви в прословътата стая 13 и си плати глобата.До колко знам ако се явиш суматя която ще платиш е по малко от колкото трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравеитеПолучих прозовка за явяване в КАТ сниман съм с камера, минал съм на червено/по скоро оранжево/Та въпроса ми е какво става ако не се явя, призовката е получена по пощата и никой не се е разписвал че я е получил?

няма кьде да бягаш,другиям пьт по-внимателно/и аз обичам звука на А8-та/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като предния пост, минал съм по тоя път. Ако е без обратна връзка хартийката, смачкай я и си свиркай. Следващия път като минаваш светофар бъди по-предапазлив, и такъв момент има - Красимир Костов (КАТ) ми е личен познат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според приятели, актът ти вече е написан и когато отидеш ще ти бъде връчен.Ако не отидеш просто ще ти стои в досието (няма лихви) и ако се "видите" след време ще ти припомнят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според приятели, актът ти вече е написан и когато отидеш ще ти бъде връчен.Ако не отидеш просто ще ти стои в досието (няма лихви) и ако се "видите" след време ще ти припомнят.

ДА прав си колега,НО нали знаеш,че в БГ всичко е до време.Миналата седмица бях паркирал неправилно и господата ми лепнали на стъклото стикер да се явя в управлението на другия ден.Естествено отлепих стикера и го хвърлих а те нека по някакав начин ми докажат,че аз съм приел поканата им ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука един познат пак така го привикаха в София за минаване на червено . В същност човека въобще не е минавал на червено , просто е бил в кръстовището, когато е светнало жълто, имало е коли пред него дето да се мотат и той просто се измъкнал да не остане насред кръстовището ..... и ония му казал "виж мина не червено" ..... А това че трябва да се отиде до София примерно заради такава глупост е повече от смешно. Това само нашенските лумпели може да го измислят. Да дам примерно 50-60 лв, губя си времето да ида да ми тряснат някой измислен акт ... пълна пародия !!!

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми написаха акт заради това,че гумите са ми настъпили стоп лентата.Ако това не е простотия не знам кое е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да станат още по строги законите ;) Свикнали сме да го караме през просото ;) И все другите да са ни виновни ;) Всяка сутрин ми писва да гледа ''тарикатите'' които си правят каквото си искат по светофарите :huh: А относно въпроса на колегата ;) Мисля, че дори и да не отидеш сега :P Акта ще си те мака :P Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...