Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив НЕДЕЛЯ, 01.11.09 от 13ч

Recommended Posts

Здравейте колеги, отново идва време за поредната месечна среща. В крайна сметка решихме да съчетаем и тази среща с посещение на Дрифт-шоуто на писта Калояново. Както се вижда от промененото заглавие, ще се съберем в 13ч на кафето на Лукойла на Карловско шосе и оттам теглим дългата черта къв пистата.................... :):):bounce: !!!

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази месечна мисля да не я пропусна,че нещо много ми се насабра и ще се надявам да не излезне нещо неочаквано.До неделя колеги !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А 8-ми я кръг от дрифта ? аз мислях ,че ще ходим да го гледаме ?И друг вапрос защо темата ни нее в важни ? преди там седеше ?! сега какво е по различното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А 8-ми я кръг от дрифта ? аз мислях ,че ще ходим да го гледаме ?И друг вапрос защо темата ни нее в важни ? преди там седеше ?! сега какво е по различното?

Че кво и е важно на темата.Ние сме прости майни...........провинциика бате!!!Сега с новите тескерета да не забравиш да са впишеш че си шоп!!! да та уважават !!!нищо лично :D А среща ще има и този,и седващия,и по-следващияпът...... само споко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако искате, може и на дрифта да идем, но като гледам май няма интерес много? Давайте предложения докато е време...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде момчета аз съм за дрифта на Калояново.Само трябва да се разберем в колко ще се тръгва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм на дрифта :P Ще се радвам ако сме сичките натам.Само незнам времето дали ще е с нас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за дрифта. При всички положения ще ходя на ДРИФТА ще е последно за сезона и чак на пролет ще има пак. Аз съм твърдо за.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрифта не е лоша идея, даже е много добра, ако питате мене, предният път си беше шоу. От колко почва, да се разбереме за час на тръгване :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде който знае да казва часа на дрифта и 20-30 мин преди това да опъваме колоната на Карловско шосе. Май всички сме за дрифта :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя 1 Ноември :09:30 30-минутна свободна тренировка10:30 Официално откриване10:45 Двубои - Клас "А"12:00 Двубои - Клас "Б"13:15 Двубои - Клас "Ц" 14:30 Дрифт Шоу17:00 Закриване на уикеИнформацията е от линка, който difcho е дал тук: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40357&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваите час и място за тръгване! Предполагам , че по-рано от 10-10.30часа ще е трудно да се съберем,като се вземе в предвид че в събота някои ще се забавляват до късно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се ходи за дрифта той започва в 14:30 и има доста време за да се наспят хората които ще идват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам следното, така и така започва по-късничко дрифта да се съберем в 13:00 на бензиностанцията на Карловско, да смукнем по едно кафе и да се понасяме :lol: какво мислите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех че се разболях и за съжаление няма да мога да присъствам. :thumbs: Пожелавам приятно изкарване на всички и безаварийно пътуване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех че се разболях и за съжаление няма да мога да присъствам. :rolleyes: Пожелавам приятно изкарване на всички и безаварийно пътуване!

Да оздравяваш бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер бях на нощния дрифт и беше супер яко ама получих стрес от толкова БМВ-та :rolleyes: наща марка беше дефицит, утре идвам с вас да ходим заедно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам, Тодор Дунев ни показа за какво иде реч! Но има много млади надежди, които доста успешно му подражават - евала им за което! Днеска беше супер - утре пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам, Тодор Дунев ни показа за какво иде реч! Но има много млади надежди, които доста успешно му подражават - евала им за което! Днеска беше супер - утре пак!

В европейското състезание по дрифт е бил коли дето са с по 150 коня повече от неговия Нисан :rolleyes: много е добър евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само едно нещо не ми хареса тази вечер на дрифта.................краченцата и да не казвам кво друго още ми станаха на ледени висулки ама кефа цена нема нали :lol: аиде утре пак на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно изкарване на всички, аз няма да мога да дойда поради внезапно изникнали задължения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечната се ПРОВАЛИ! Поне да бяха писали колегите, че никой няма да ходи на лукойла.Към 1 часа е имало 2 коли ама май не са пили кафе а са тръгнали набързо. Нали идеята беше да пием по кафе и да тръгваме към 2 за да хванем от 2:30 състезанието....Аз бях на лукойла в 13:20 и пих кафе до 14:00НИКОЙ НЕ СЕ ПОЯВИ :D Голяма колона беше :ranting:;):);) ;) :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова другия месец вали-гърми на Егоиста;) Само подведохме хората, за което се извинявам :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги не знам каде сте гледали ама се събрахме 4 коли ,чакахме до 1и20 и потеглихме! аз с прелиуда ,още едно момче с черен прелиуд един син хеч петица и един красавец мицубиши еклипс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имаше 2 паркирани хонди на булеварда, поогледахме се и теглихме. Ами верно лабава среща, ама нали идеята беше Калояново ... Та квото, там освен студ - имаше какво да се види! http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/K...ttackDrift09_2/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немали снимки на ученичките от френската? уеуееее влубих се у тех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петрееее, ти и баба ми да видиш и в нея ще се влубиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...