Jump to content
milkobo

Изравнителна пробка на скоростната кутия англичанка

Recommended Posts

Ако може някой да ми каже къде се намира и от нея ли се долива.С шприц ли се долива.Ако има снимки ще е по добре.Благодаря предварително! Икакво масло мога да долея при положение че незнам какво е вътре!Може би цялото ли да го сменя?

Редактирано от milkobo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намира се на нивото на полуоските. мисля че е шестограм 19, налива се с шприц до ръба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намира се на нивото на полуоските. мисля че е шестограм 19, налива се с шприц до ръба

Мерси относно маслото съвет какво ще е най добре да направя ако иска доливане да долея ли или да го сменя на цяло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествено че по-добрия вариант е да го смениш. Пък и ако не знаеш какво е било , не знаеш съответно с какво да долееш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробката за източване би трябвало да е квадрат, а пробката тази за наливане - шестостенен болт, но при мен и на двете кутии бяха разменени, така че си приготви и за двата варианта!

Ето една снимка:

 

Публикувано изображение

 

Главата на болта дето му е под показалеца на ръката (дето държи карето) е пробката за проверка на ниво/наливане на масло. По принцип маслото може да се налее от 2 места - през тая въпросната пробка с шприц или през сензора за скоростта - като се свали става и без шприц - с фуния. Обаче по втория начин трябва да си развил въпросната пробка за нивото и когато текне през нея, да спреш да наливаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой да ми каже къде се намира и от нея ли се долива.С шприц ли се долива.Ако има снимки ще е по добре.

Има снимки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...